Zobacz zdjęcia (7)
Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 1
Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 2 Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 3 Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 4 Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 5
Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób , Środa Wielkopolska - zdjęcie 6
1 / 7

Dom Weselny Hedan sala weselna na 200 osób id:53536

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
537-009...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • obiad weselny

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Hedan Środa Wielkopolska to dom weselny w województwie wielkopolskim, oddalony niecałe 30 kilometrów od Poznania, w którym zaplanujecie wyjątkowe uroczystości, w tym wspaniałe przyjęcia weselne nawet do 200 osób!

Co może zaoferować parom młodym Dom Gościnny Hedan? Wesele skrojone na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Bez względu na to, czy zależy Wam na hucznym przyjęciu weselnym czy kameralnej uroczystości w gronie najbliższych, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc Wam w organizacji tego szczególnego dnia. Do dyspozycji pozostaje elegancka i przestronna sala weselna, w której możecie zaplanować wesele swoich marzeń. Klasyczne dekoracje i wystrój wnętrza pozwala na dowolną aranżację przestrzeni, w oparciu o wybrany motyw i styl imprezy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest smaczne i odpowiednio podane menu. Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, a także umiejętność wsłuchania się w potrzeby naszych klientów pozwala nam na stworzenie dań i przysmaków, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających gości. Każde menu weselne tworzone jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami naszych klientów. Oprócz potraw przygotowywanych na miejscu zajmujemy się również cateringiem, dostarczając go pod wskazane przez zamawiającego miejsce.

Dom weselny Hedan to także sala z noclegiem. Dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje gościnne, które stanowią świetną przestrzeń do odpoczynku po całonocnej zabawie weselnej. Ponadto obiekt zlokalizowany jest w pięknej i spokojnej okolicy, co gwarantuje możliwość relaksu oraz zaczerpnięcia oddechu w trakcie przyjęcia weselnego we wspaniałych okolicznościach przyrody.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i organizacji przyjęć w naszym obiekcie weselnym!

Opinie P.H.U. Hedan (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt P.H.U. Hedan

Nazwa firmy: P.H.U. Hedan
Adres: Środa Wielkopolska, ul. Trzebisławki 1, 63-000, woj. wielkopolskie
537-009...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 196
Zadzwoń
537-009...
Napisz

Popularne miasta w okolicy