Dom Weselny Pasjonata id:18075

Nowogród, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • parking
  • ogród/taras

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdej osoby. Należałoby więc uwydatnić jego uroczysty format wspaniałym przyjęciem weselnym, które pozostanie dla każdego z gości pięknym wspomnieniem. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa przyjęcia i dołożymy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania Państwa oraz gości, tak by każdy do nas chętnie powracał. Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Do każdego podchodzimy w indywidualny sposób. Służymy pomocą w podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich- gości oraz gospodarzy.

Jako nieliczni w regionie jesteśmy obiektem, który na wesele do Państwa dyspozycji pozostawia trzy sale, z których każda posiada indywidualny klimat i atmosferę:

SALA BANKIETOWA
Jest to klimatyzowana sala konsumpcyjna z parkietem tanecznym. W eleganckim wnętrzu i przyjaznej atmosferze zapewniamy miłą obsługę oraz wyśmienitą kuchnię. Sala nie wymaga dodatkowych dekoracji. Naszym atutem jest regulowane oświetlenie sali, prze które tworzymy odpowiedni nastrój. Lokal jest przyjazny dla dzieci, osób starszych oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich, ponieważ wszystko znajduje się na jednym poziomie.

SALA KOMINKOWA
Jeśli zapragną Państwo przez chwilę odpocząć, proponujemy filiżankę kawy lub drinka w sali gdzie znajduje się kominek. Także podczas deszczu lub mało sympatycznej pogody sala jest otwarta dla gości, gdzie każdy może w kameralnym nastroju oraz spokoju porozmawiać z bliskimi.

SALA GRILLOWA ( WIATA KURPIOWSKA )
W trakcie przyjęcia weselnego proponujemy dla Państwa godzinną biesiadę w Sali Grillowej. Sala ta posiada niepowtarzalny klimat i i cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród gości weselnych. W pierwszej części sali serwujemy bardzo bogaty wybór pysznych dań grillowych i nie tylko. Następnie po posiłku zapraszamy Państwa na oddzieloną mostkiem i wodospadem drugą część sali, gdzie odbywa się zabawa taneczna.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Nowogród, , 18-414, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 1796

Popularne miasta w okolicy