Zobacz zdj─Öcia (5)
Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 1
Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 2 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 3 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 4 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Du┼╝y i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee id:29116

Poznań, wielkopolskie

O nas

Samoch├│d:

  • Marka: Jeep
  • Kolor: br─ůzowy

Je┼Ťli auto do ┼Ťlubu to tylko SUV.
Jeep Grand Cherokee to du┼╝y luksusowy SUV w segmencie premium. Poczuj najwy┼╝szy komfort i luksusowe wn─Ötrze w tym w najwa┼╝niejszym dniu swojego ┼╝ycia.

Stylowe i przytulne wn─Ötrze z podgrzewanymi i wentylowanymi fotelami obitymi sk├│rzan─ů tapicerk─ů z przeszyciami. Panoramiczne okno dachowe, doskona┼éy system d┼║wi─Öku i wyg┼éuszenie wn─Ötrza klasy premium zapewnia najwy┼╝szy komfort podr├│┼╝y.

Poza walorami estetycznymi oferujemy niezwykle wygodn─ů podr├│┼╝. Komfortowe wn─Ötrze zapewni parze m┼éodej du┼╝o przestrzeni i odpowiedni─ů temperatur─Ö w ka┼╝d─ů pogod─Ö.
Oferuj─Ö Pa┼ästwu wynaj─Öcie tego oto luksusowego, ameryka┼äskiego SUVÔÇÖa, z przystrojeniem w┼éasnym lub na ┼╝yczenie oraz elegancko ubranego kierowc─Ö.

W skład usługi wchodzi:
- przyjazd do domu Pana Młodego,
- przejazd od Pana Młodego do domu Panny Młodej,
- wsp├│lny przejazd do ko┼Ťcio┼éa,
- przyjazd na sal─Ö weseln─ů,

Dodatkowo oferuj─Ö r├│wnie┼╝ dojazd w dniu ┼Ťlubu w inne miejsca (Urz─ůd Stanu Cywilnego, Kwiaciarnia,Sesja Zdj─Öciowa w dniu ┼Ťlubu) do 100 km. Ustalane indywidualnie z klientem.