Zobacz zdjęcia (5)
Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 1
Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 2 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 3 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 4 Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Duży i luksusowy SUV - Jeep Grand Cherokee id:29116

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jeep
  • Kolor: brązowy

Jeśli auto do ślubu to tylko SUV.
Jeep Grand Cherokee to duży luksusowy SUV w segmencie premium. Poczuj najwyższy komfort i luksusowe wnętrze w tym w najważniejszym dniu swojego życia.

Stylowe i przytulne wnętrze z podgrzewanymi i wentylowanymi fotelami obitymi skórzaną tapicerką z przeszyciami. Panoramiczne okno dachowe, doskonały system dźwięku i wygłuszenie wnętrza klasy premium zapewnia najwyższy komfort podróży.

Poza walorami estetycznymi oferujemy niezwykle wygodną podróż. Komfortowe wnętrze zapewni parze młodej dużo przestrzeni i odpowiednią temperaturę w każdą pogodę.
Oferuję Państwu wynajęcie tego oto luksusowego, amerykańskiego SUV’a, z przystrojeniem własnym lub na życzenie oraz elegancko ubranego kierowcę.

W skład usługi wchodzi:
- przyjazd do domu Pana Młodego,
- przejazd od Pana Młodego do domu Panny Młodej,
- wspólny przejazd do kościoła,
- przyjazd na salę weselną,

Dodatkowo oferuję również dojazd w dniu ślubu w inne miejsca (Urząd Stanu Cywilnego, Kwiaciarnia,Sesja Zdjęciowa w dniu ślubu) do 100 km. Ustalane indywidualnie z klientem.

liczba odwiedzin: 1527

Popularne miasta w okolicy