Zobacz zdjęcia (5)
Dworek nad Regą, Trzebiatów - zdjęcie 1
Dworek nad Regą, Trzebiatów - zdjęcie 2 Dworek nad Regą, Trzebiatów - zdjęcie 3 Dworek nad Regą, Trzebiatów - zdjęcie 4 Dworek nad Regą, Trzebiatów - zdjęcie 5
1 / 5

Dworek nad Regą id:28442

Trzebiatów, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 120

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Dworek nad Regą położony na obszarze 6 hektarów
w niezwykle malowniczym miejscu to doskonała propozycja na organizację wyjątkowych wydarzeń w życiu, do których z pewnością należy wesele.
W naszych romantycznych wnętrzach z wielką radością organizujemy również zaręczyny.Architektura dworku oraz ogród pełen nastrojowych zakątków
z wiejskim krajobrazem otaczających pól i łąk w tle, to wręcz wymarzona sceneria dla tych magicznych chwil w życiu.
Nasze wnętrza mogą pomieścić do 120 Gości. Na życzenie organizatorów uroczystości udostępniamy również pokoje hotelowe. W upominku od hotelu dla Nowożeńców przygotowaliśmy romantyczny pokój z niespodziankami.
Na życzenie przesyłamy trzy propozycje menu od tradycyjnego, poprzez staropolskie, do bardziej wyrafinowanej oferty, ale również jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.Niezapomnianą oprawę wesela podkreśli dekoracja, która jest sumą wizji przyszłych Nowożeńców oraz zawsze służącego swoim doświadczeniem i radą konsultanta ślubnego.
Ślub w plenerzeDookoła dworku roztacza się ogród pełen nastrojowych zakątków z rozległymi trawnikami oraz swobodnie rosnącymi drzewami i krzewami, a rabaty kwiatowe czarują Gościa różnorodnymi kolorami i zapachami. Roślinność nie tylko wiosną i latem przyciąga pięknem swoich barw, ale również zimą zachwyca różnorodnością form.
Zarówno taras przy restauracji, jak i przy sali kominkowej często zamienia się w miejsce zaślubin Młodej Pary w obecności urzędnika Stanu Cywilnego oraz zaproszonych Gości.
Bryczką do ślubu…nie tylko dla miłośników koni.
Latające lampionyZwyczaj ten przywędrował z krajów azjatyckich, gdzie od tysiąca lat ludzie wysłali lampiony w niebo wymawiając życzenie lub zapisując je na papierze lampionu.Nie ma nic bardziej romantycznego jak obserwować płonące, wspinające się w niebo światełka, które zamieniają się po kilku minutach lotu w migające gwiazdy.Latające lampiony to nie tylko doskonała zabawa dla Nowożeńców i Gości, to również chwila nostalgii oraz krok do świata marzeń…Czekoladowa fontannaCzekoladzie niezwykle trudno się oprzeć - to nie ulega wątpliwości. Wodzi nas na pokuszenie przede wszystkim dzięki zawartym w niej substancjom powodującym odprężenie i pozytywne uczucia: od subtelnej szczęśliwości po euforię. Trudno chyba wyobrazić sobie coś bardziej stosownego na weselną ucztę. Weselnicy mogą się delektować smakiem czekolady na zanurzonych w niej owocach.
Pokaz sztucznych ogni
Profesjonalny pokaz sztucznych ogni z pewnością nada uroczystości weselnej zachwycającej i niezapomnianej oprawy,
a przyległe do dworku 6 ha terenu oferuje ku temu wspaniałe warunki.Oprawa muzycznaPolecamy również romantyczny koncert w plenerze w wykonaniu profesjonalnego pianisty. W programie znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej zarówno polskiej jak i zagranicznej oraz utwory klasyczne.
OD 15 PAŹDZIERNIKA 2013 - DO 31 MARCA 2014
UDZIELAMY 20% RABATU
NA MENU WESELNE
Nocleg od 65 zł/ osoba.
Oferta dotyczy uroczystości dla minimum 50 osób.

liczba odwiedzin: 2066

Popularne miasta w okolicy