Zobacz zdjęcia (5)
Dworek Siadło, Kołbaskowo - zdjęcie 1
Dworek Siadło, Kołbaskowo - zdjęcie 2 Dworek Siadło, Kołbaskowo - zdjęcie 3 Dworek Siadło, Kołbaskowo - zdjęcie 4 Dworek Siadło, Kołbaskowo - zdjęcie 5
1 / 5

Dworek Siadło id:28270

Kołbaskowo, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • pałac, dworek, zamek

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Spotkania okolicznościowe zdarzają się nam dość często. Każdy z nas oczekuje, niezależnie od okazji, aby impreza odbyła się na właściwym poziomie i goście byli zadowoleni. Dworek Siadło Szczecin dołoży wszelkich starań, żeby Wasze spotkanie było wyjątkowe.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkie spotkania okolicznościowe, rodzinne, biznesowe i sprawimy, aby były wyjątkowe. Doskonała kuchnia i miła obsługa spowoduje, że Wasi goście będą to wydarzenie długo wspominali.

Nasza oferta jest skierowana do Klientów, którzy poszukują wyjątkowego miejsca na przyjęcie weselne. Oczekują niepowtarzalnej atmosfery, sprawnej i dyskretnej obsługi oraz niebanalnej kuchni. Wszystko, aby Ten dzień był wyjątkowy!

Nasze profesjonalne i otwarte podejście do potrzeb, każdego Klienta, lokalizacja Dworku oraz sceneria sprawi, że Ten dzień będzie wyjątkowy.

Stawiamy na jakość i zadowolenie Gości na weselu oraz na skuteczną obsługę, dlatego mamy jedno ograniczenie, niestety. Podejmujemy się organizowania komfortowych przyjęć weselnych tylko do 80 osób.

Przede wszystkim lokalizacja sprawi, że Wasz Dzień odbędzie się w wyjątkowej scenerii. Położenie i teren naszego domu weselnego zachwyci najbardziej wybredych gości.
Specjalizujemy się w kuchni staropolskiej, niemniej nie jest nam obca kuchnia śródziemnomorska i europejska.

Dodatkowym atutem wspaniałej i udanej imprezy jest położenie Dworku Siadło Szczecin. Bliskość miasta (13 km od centrum Szczecina), widok na Dolinę Dolnej Odry oraz bezpieczeństwo najmłodszych klientów powoduje, iż Dworek Siadło staje się miejscem idealnym na biesiady.

liczba odwiedzin: 2068

Popularne miasta w okolicy