Dzika Historia - animacje

od 250 do 1800 zł
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
608-587...
798-667...

O nas

Zapraszać dzieci na wesele, czy nie? Oczywiście, że zapraszać! Zespół zgranych animatorek zapewni opiekę i kreatywne zabawy dla Waszych najmłodszych gości. Wystarczy że przygotujemy dopasowany program gier, zabaw i tańców a dorośli będą mogli spokojnie świętować razem z Parą Młodą!

Cześć, to my: Paulina, Eliza i Elwira :) Współpracujemy ze sobą od 8 lat. Zorganizowałyśmy wspólnie setki imprez urodzinowych dla dzieci, bali tematycznych, warsztatów tanecznych, kreatywnych, kulinarnych, przeprowadziłyśmy niezliczoną ilość animacji na piknikach oraz eventach firmowych oraz oczywiście na weselach.

Zapraszamy do kontaktu

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doświadczenie i profesjonalizm. Działamy w branży od wielu lat i zdobyli/łyśmy niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zapewnić udane i niezapomniane wesele również dla najmłodszych gości.

Spersonalizowane podejście. Rozumiemy, że każde wesele jest wyjątkowe i ma swoje własne unikalne potrzeby i preferencje. Dlatego dokładnie słuchamy naszych klientów, aby zrozumieć ich wizję i cele.

Kreatywność i innowacyjność. Staramy się mieć takie atrakcje, które dzieciaki zapamiętają dlatego, że same miały duży wkład w ich tworzenie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Oczywiście lubimy bardzo to, że goście weselni są zadowoleni, jednak szczerze przyznając, najbardziej to same lubimy się bawić, a z kim to robić, jak nie z dzieciakami ;)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uwielbiamy śluby humanistyczne (w tym również par LGBTQiA) oraz nietypowe wyzwania. Lepienie wegańskich pierogów na weselu w stajni? Ślub i wesele na działce pośród "niczego"? Jak najbardziej za nami i chętnie podejmiemy się nowych wyzwań!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każą ofertę szykujemy indywidualnie, zgodnie z zapotrzebowaniem. Standardem weselnym jest 3-6 godzin.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Od lat współpracujemy tylko z zaufanymi animatorkami i animatorami, które to osoby mają zdolności aktorskie, plastyczne, taneczne czy kulinarne. Każdy i każda z nas specjalizuje się w czym innym, dlatego dobieramy zespół zależnie od charakteru wydarzenia.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Współpracujemy z osobami, które znają naprawdę różnorodne języki. Angielski, szwedzki, japoński, niemiecki, francuski, hiszpański - w takich językach prowadziłyśmy animacje.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Idealnie, jeśli jest to kilka miesięcy przed konkretną uroczystością, ale zdarzają się sytuacje, w których mamy czas nawet "za 5 dwunasta". Warto więc po prostu zapytać :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Różnorodność atrakcji i podążanie za dzieciakami. Mamy wiele pomysłów na atrakcje dla dzieci, przywozimy również cały samochód materiałów, jednak najważniejsze jest słuchanie dzieci i tego, co konkretna grupa lubi.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Stajnia, gdzie para młoda pracowała i w której się poznała.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Nie ma konkretnego, bardzo lubimy dopasowywać charakter naszych animacji do charakteru konkretnej imprezy.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Fun4Kids Eliza Geda
NIP: 5342327617
Imię: Elwira 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
608-587...
798-667...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2150
Zadzwoń
608-587...
798-667...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie