Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Feldman-Restaurants Catering, Byczyna - zdjęcie 1
Feldman-Restaurants Catering, Byczyna - zdjęcie 2 Feldman-Restaurants Catering, Byczyna - zdjęcie 3 Feldman-Restaurants Catering, Byczyna - zdjęcie 4 Feldman-Restaurants Catering, Byczyna - zdjęcie 5
1 / 5

Feldman-Restaurants Catering id:28569

Byczyna, opolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Feldman-Restaurants Catering Dzięki doświadczeniu, które przez lata zdobywał nasz personel możemy Państwu zaoferować pełną gamę usług cateringowych.
Do Twojej dyspozycji oddajemy jeden z naszych 7 lokali w powiecie kluczborskim i kępińskim oraz salę bankietową na 160 os. w Kluczborku.
Dzięki kreatywności naszego zespołu, Twoje przyjęcie zawsze będzie oryginalne, a menu doskonale dobrane do charakteru i miejsca spotkania.
Na ciepłe dni i wieczory możemy zaproponować Tobie i Twoim najbliższym Grill Party. Jest to doskonała okazja do luźnych spotkań przy pysznych daniach prosto z grilla oraz złocistym płynie.
Idealnym miejscem na takie imprezy jest nasz kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy „Nad Stawem” w Bogacicy, dysponujący dużą, zadaszoną sceną na występy artystyczne, ogromnym grillem, rusztem na prosiaka oraz miejscami siedzącymi do tysiąca osób.
Grill Party zorganizujemy także w każdym innym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Byczyna, , 46-220, woj. opolskie
liczba odwiedzin: 1889

Popularne miasta w okolicy