Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Film i fotografia ślubna Blue Films id:35761

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Film i fotografia ślubna Blue Films

Kamil Ostatnio widziany 21-05-2018
579-560...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Chełm, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-05-2018
Liczba odwiedzin: 67

Oferta

Przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę fotografii ślubnej i filmów weselnych!

Filmowanie przygotowań do ślubu rozpoczynamy od wizyty w domach Państwa Młodych. Nasza ekipa liczy dwie osoby, dzięki czemu możemy nagrywać równolegle oba wydarzenia. Korzystamy z wyjątkowo efektownej fotografii lotniczej, którą wykonujemy przy użyciu drona DJI Inspire 1 zapewniającego niesamowitą jakość obrazu.

Przygotowania do wesela

Na miejscu pojawiamy się o porze ustalonej z młodą parą, tak by utrwalić wszystkie ważne chwile, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Całość realizujemy w formie foto+wideo 4K lub jedynie w postaci zdjęć, zależnie od Państwa oczekiwań.

Ślub kościelny

Filmujemy i robimy zdjęcia zarówno tego, co dzieje się w kościele, jak i przed kościołem, do momentu odjazdu ostatniego gościa. Jesteśmy też w domu weselnym, oczekując z gośćmi przyjazdu młodej pary.

Wesele

Przyjęcie weselne realizowane jest - tak samo, jak ceremonia zaślubin - przez dwóch operatorów i fotografów. Godziny naszej pracy ustalamy indywidualnie z każdą młodą parą.

Sesje plenerowe

Szczegóły sesji ustalamy dokładnie z młodą parą, ponieważ chcemy, aby była ona w stu procentach zadowolona z osiągniętych efektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, w tym również sesje wyjazdowe - nad morze, w w góry, a nawet sesje zagraniczne.

Zapowiedź wesela

Jeżeli zależy Wam na wzbudzeniu pozytywnych emocji u Waszych Gości, to koniecznie powinniście pomyśleć o nagraniu zapowiedzi wesela! Gwarantujemy, że formuła takiego niecodziennego zaproszenia z pewnością zachwyci Waszych przyszłych biesiadników.

Podziękowania dla rodziców

Pomożemy Wam w nagraniu podziękowań dla rodziców. Gwarantujemy, że odtworzenie filmu podczas wesela będzie wzruszającym momentem, który na długo zapadnie w pamięci zarówno Waszych rodziców, jak i Gości.

Poza tym oferujemy filmowanie i sesje fotograficzne: imprez okolicznościowych, komunii, narodziny dzieci, chrztów i sesji rodzinnych.Gwarantujemy bezpłatny dojazd do 50 km od miejscowości Chełm (Lubelskie). Poza tą odległością naliczamy 1,5 zł za km.

Uwaga !!! Super cena dla osób, które uroczystość weselną planują do końca 2018 roku. Jeśli zgłosisz się do końca czerwca, za reportaż ślubny zapłacisz tylko 1500 zł !!!

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę

Specjalizacja:

 • 4K
 • dron
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Cennik

reportaż ślubny
od 1500 do 6000 / całość
Pakiety:

Pakiet Micro ( 2500 zł ) – fotograf - aktualna promocja do końca czerwca 1500 zł

zakres: ( zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin , wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej )

Pakiet Mini ( 4000 zł ) - fotograf i operator kamery

zakres: ( zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela )

Pakiet Max ( 5000 zł ) - fotograf, operator kamery, dron

zakres: ( zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela )

Pakiet Premium ( 6000 zł ) - fotograf, operator kamery, dron

zakres: ( zdjęcia z przygotowań do ślubu, uroczystości zaślubin, wesela do godziny 1:00, sesji plenerowej, film z przygotowań, ślubu i wesela, ujęcia z powietrza podczas ceremonii ślubnej i wesela ) + podziękowania dla rodziców w formie klipu

Pozdrawiamy
Ekipa Blue Films

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.