Zobacz zdjęcia (3)
Film i fotografia ślubna Blue Films, Chełm - zdjęcie 1
Film i fotografia ślubna Blue Films, Chełm - zdjęcie 2 Film i fotografia ślubna Blue Films, Chełm - zdjęcie 3
1 / 3

Film i fotografia ślubna Blue Films id:35761

Chełm, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dron
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Przedstawiamy naszą wyjątkową ofertę fotografii ślubnej i filmów weselnych!

Filmowanie przygotowań do ślubu rozpoczynamy od wizyty w domach Państwa Młodych. Nasza ekipa liczy dwie osoby, dzięki czemu możemy nagrywać równolegle oba wydarzenia. Korzystamy z wyjątkowo efektownej fotografii lotniczej, którą wykonujemy przy użyciu drona DJI Inspire 1 zapewniającego niesamowitą jakość obrazu.

Przygotowania do wesela

Na miejscu pojawiamy się o porze ustalonej z młodą parą, tak by utrwalić wszystkie ważne chwile, jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Całość realizujemy w formie foto+wideo 4K lub jedynie w postaci zdjęć, zależnie od Państwa oczekiwań.

Ślub kościelny

Filmujemy i robimy zdjęcia zarówno tego, co dzieje się w kościele, jak i przed kościołem, do momentu odjazdu ostatniego gościa. Jesteśmy też w domu weselnym, oczekując z gośćmi przyjazdu młodej pary.

Wesele

Przyjęcie weselne realizowane jest - tak samo, jak ceremonia zaślubin - przez dwóch operatorów i fotografów. Godziny naszej pracy ustalamy indywidualnie z każdą młodą parą.

Sesje plenerowe

Szczegóły sesji ustalamy dokładnie z młodą parą, ponieważ chcemy, aby była ona w stu procentach zadowolona z osiągniętych efektów. Jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, w tym również sesje wyjazdowe - nad morze, w w góry, a nawet sesje zagraniczne.

Zapowiedź wesela

Jeżeli zależy Wam na wzbudzeniu pozytywnych emocji u Waszych Gości, to koniecznie powinniście pomyśleć o nagraniu zapowiedzi wesela! Gwarantujemy, że formuła takiego niecodziennego zaproszenia z pewnością zachwyci Waszych przyszłych biesiadników.

Podziękowania dla rodziców

Pomożemy Wam w nagraniu podziękowań dla rodziców. Gwarantujemy, że odtworzenie filmu podczas wesela będzie wzruszającym momentem, który na długo zapadnie w pamięci zarówno Waszych rodziców, jak i Gości.

Poza tym oferujemy filmowanie i sesje fotograficzne: imprez okolicznościowych, komunii, narodziny dzieci, chrztów i sesji rodzinnych.Gwarantujemy bezpłatny dojazd do 50 km od miejscowości Chełm (Lubelskie). Poza tą odległością naliczamy 1,5 zł za km.


Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę lub pod numerem

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Chełm, , 22-100, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1484

Popularne miasta w okolicy