Zobacz zdjęcia (5)
FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka, Goleniów - zdjęcie 1
FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka, Goleniów - zdjęcie 2 FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka, Goleniów - zdjęcie 3 FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka, Goleniów - zdjęcie 4 FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka, Goleniów - zdjęcie 5
1 / 5

FOTOBUDKA - Warsztat Kreatywności - Katarzyna Dubicka id:38166

Goleniów, zachodniopomorskie

O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej usługi fotobudki z podświetlaną dmuchaną fotokabiną LED, która wyjątkowo pięknie wygląda na każdej sali weselnej. Ponadto w ofercie mamy certyfikowanego animatora zabaw dziecięcych oraz podświetlany - metrowej wysokości napis LOVE świecący w wielu kolorach. W przypadku łączenia atrakcji - mega rabaty!!! Zapraszamy do kontaktu celem przygotowania oferty dla Państwa.
Jesteśmy firmą od kilku lat działającą na rynku i cieszymy się nieposzlakowaną opinią. Nazywam się Katarzyna Dubicka i jestem osobą której zadaniem jest pomoc w organizacji Państwa uroczystości by odbyła się w sposób profesjonalny i atrakcyjny oraz by ten wyjątkowy dzień był przez Państwa zapamiętany jako jeden z najpiękniejszych wydarzeń w życiu . Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą i chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania.

liczba odwiedzin: 1745

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie