Oferta | Cennik | Opinie 0

FOTOBUDKA PHOTEO id:10196

Kontakt

728-375...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 18-04-2013
Liczba odwiedzin: 1836

Oferta

Wesele to wyjątkowy dzień. Dzień, który przeżywać będziesz tylko jeden raz w życiu. Z pewnością marzysz, aby był on jedyny w swoim rodzaju. W tym celu ważnym jest by sobie oraz swoim gościom weselnym zaoferować wyjątkową rozrywkę, która sprawi, że ze zwykłego wydarzenia wesele zamieni się w rewelacyjną zabawę, którą zapamiętają na długo.
Możliwości wynajęcia atrakcji na wesele jest coraz więcej. Producenci różnorakich gadżetów oraz wodzireje dokładają wszelkich starań, aby impreza weselna była wyjątkowym przeżyciem oraz czymś unikatowym, niepowtarzalnym i totalnie odmiennym od tego, co do tej pory widzieliście. Nie inaczej jest także w przypadku naszej firmy, która już dziś pragnie zaoferować Wam możliwość wynajęcia fotobudki na wesele w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. W ramach usługi otrzymasz eleganckie stanowisko wraz z szeregiem gadżetów oraz strojów. Dodatkowo, wraz z fotobudką do dyspozycji będzie asystent, który pomoże w jej obsłudze. To nie wszystko !!! Wydruki zdjęć z fotobudki na weselu w Krakowie zawsze są nielimitowane.
Oczekujesz rewelacyjnej zabawy na tak wyjątkowej imprezie? Rozwiązaniem jest właśnie fotobudka na wesele. Kraków jest miejscem, w którym możecie wynająć naszą fotobudkę. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik

Oferta nr 1
800 / Wypożyczenie
Cena za usługę jest uwarunkowana wybranym pakietem godzinowym. Ceny pakietów dla użytkowników portalu wynoszą aktualnie 700 zł za 2h, 900 za 3h oraz 1100 za 4h. W skład pakietu wchodzi oczywiście fotobudka z nielimitowanym wydrukiem zdjęć, zawsze 2 osoby do obsługi, pakiet gadżetów i dodatków, wszystkie zdjęcia w formie cyfrowej w postaci płyty DVD oraz dojazd 50 km od Krakowa. Oczywiście nie licząc niezapomnianej atmosfery :). Do pakietów 3- oraz 4h dodajemy również księgę gości - album z grubą, czarną kartą do wklejania zdjęć i wpisywania dedykacji podczas wesela.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Photeo
Imię:Marcin
Nazwisko:Jasiówka
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia