Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

FOTOBUDKA PHOTEO id:10196

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 18-04-2013
Liczba odwiedzin: 1915

Oferta

Wesele to wyjątkowy dzień. Dzień, który przeżywać będziesz tylko jeden raz w życiu. Z pewnością marzysz, aby był on jedyny w swoim rodzaju. W tym celu ważnym jest by sobie oraz swoim gościom weselnym zaoferować wyjątkową rozrywkę, która sprawi, że ze zwykłego wydarzenia wesele zamieni się w rewelacyjną zabawę, którą zapamiętają na długo.
Możliwości wynajęcia atrakcji na wesele jest coraz więcej. Producenci różnorakich gadżetów oraz wodzireje dokładają wszelkich starań, aby impreza weselna była wyjątkowym przeżyciem oraz czymś unikatowym, niepowtarzalnym i totalnie odmiennym od tego, co do tej pory widzieliście. Nie inaczej jest także w przypadku naszej firmy, która już dziś pragnie zaoferować Wam możliwość wynajęcia fotobudki na wesele w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. W ramach usługi otrzymasz eleganckie stanowisko wraz z szeregiem gadżetów oraz strojów. Dodatkowo, wraz z fotobudką do dyspozycji będzie asystent, który pomoże w jej obsłudze. To nie wszystko !!! Wydruki zdjęć z fotobudki na weselu w Krakowie zawsze są nielimitowane.
Oczekujesz rewelacyjnej zabawy na tak wyjątkowej imprezie? Rozwiązaniem jest właśnie fotobudka na wesele. Kraków jest miejscem, w którym możecie wynająć naszą fotobudkę. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

FOTOBUDKA PHOTEO
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia