Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski id:25722

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski

Krzysztof Ostatnio widziany wczoraj
667-468...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Głogów, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-03-2017
Liczba odwiedzin: 436

Oferta Fotograf ślubny Głogów

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć, to pasja i największa przyjemność, a jednocześnie wyzwanie.

Towarzysząc Państwu w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę utrwalić radość, łzy i emocje, uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz.

Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją prace do Waszych oczekiwań, sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Wysokiej klasy sprzęt Canona gwarantuje niezawodność i pewność wykonania zdjęć ślubnych.

Posiadam certyfikat upoważniający do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii w kościołach.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

Oferta nr 1
1900 / całość
Pakiet Album:

Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do tortu ślubnego . Otrzymują Państwo 150 najlepszych, wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć, gotowych do przygotowania z nich dużego albumu ślubnego. Dodatkowo 50 wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, wraz z płytą DVD.


Pakiet Podstawowy:

Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300-400 zdjęć na płycie DVD, 50 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, wraz z płytą DVD.

Pakiet Pełny:

Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym lub innym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 400-500 zdjęć na DVD, 50 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, wraz z płytą DVD.

Istnieje również możliwość ustalenia własnego pakietu.

Opinie o Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Adykowski
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Głogów
Kod:67-200
Adres:Polska

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.