Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski id:25722

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski

Krzysztof Ostatnio widziany 08-05-2018
667-468...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Głogów, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-03-2017
Liczba odwiedzin: 406

Oferta

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć, to pasja i największa przyjemność, a jednocześnie wyzwanie.

Towarzysząc Państwu w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę utrwalić radość, łzy i emocje, uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz.

Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją prace do Waszych oczekiwań, sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Wysokiej klasy sprzęt Canona gwarantuje niezawodność i pewność wykonania zdjęć ślubnych.

Posiadam certyfikat upoważniający do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii w kościołach.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Oferta nr 1
1800 / całość
Pakiet Album:

Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do tortu ślubnego . Otrzymują Państwo 150 najlepszych, wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej zdjęć, gotowych do przygotowania z nich dużego albumu ślubnego. Dodatkowo 10 wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie wraz z płytą DVD.


Pakiet Podstawowy:

Ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 300-400 zdjęć na płycie DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.

Pakiet Pełny:

Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia w kościele lub USC, życzenia, plener ślubny w tym samym lub innym dniu, wesele do oczepin. Otrzymują Państwo około 400-500 zdjęć na DVD, 10 wybranych i wywołanych zdjęć w formacie 13x18 cm, w pamiątkowym albumie, wraz z płytą DVD.

Istnieje również możliwość ustalenia własnego pakietu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny - Krzysztof Adykowski
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Adykowski
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Głogów
Kod:67-200
Adres:Polska

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.