Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf ślubny Tak Magicznie, Warszawa - zdjęcie 1
Fotograf ślubny Tak Magicznie, Warszawa - zdjęcie 2 Fotograf ślubny Tak Magicznie, Warszawa - zdjęcie 3 Fotograf ślubny Tak Magicznie, Warszawa - zdjęcie 4 Fotograf ślubny Tak Magicznie, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf ślubny Tak Magicznie id:16483

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Jeśli szukacie fotografa, który w sposób ciekawy opowie Waszą historię, przestańcie szukać- właśnie znaleźliście.

Wyróżnia mnie bystre oko, dobry refleks, pewna ręka i przede wszystkim umiejętność uchwycenia światła. Wszystko to wykorzystuję tworząc spójną historię, do której chętnie się wraca. Czas z aparatem to dla mnie czas zabawy, ale i wyzwanie, które podejmuję z uśmiechem na twarzy. Fotografia ślubna jest świetną okazją do uchwycenia niepowtarzalnych emocji, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością. Maksymalnie wykorzystuję to, co oferuje otoczenie, aby nawet z niepozornego miejsca wycisnąć jak najwięcej. Uwielbiam minimalizm i kolor, a w czerni dostrzegam elegancję. Zachwyca mnie przyroda ta dzika, nieokiełznana, a jednak przyjemna. Równie dobrze czuję się otoczona dźwiękami miasta, dlatego nie ma znaczenia, gdzie wybierzemy się na plener.
Wykonuję sesje portretowe, sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje rodzinne. Mieszkam w Warszawie, ale fotografuję tam, gdzie tego potrzebujecie. Napiszcie do mnie, aby mieć pewność, że mogę być z Wami w najważniejszych chwilach Waszego życia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Monika 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1937

Popularne miasta w okolicy