Fotograf ślubny Tak Magicznie id:16483

Oferta
Dodaj do plannera

Jeśli szukacie fotografa, który w sposób ciekawy opowie Waszą historię, przestańcie szukać- właśnie znaleźliście.

Wyróżnia mnie bystre oko, dobry refleks, pewna ręka i przede wszystkim umiejętność uchwycenia światła. Wszystko to wykorzystuję tworząc spójną historię, do której chętnie się wraca. Czas z aparatem to dla mnie czas zabawy, ale i wyzwanie, które podejmuję z uśmiechem na twarzy. Fotografia ślubna jest świetną okazją do uchwycenia niepowtarzalnych emocji, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością. Maksymalnie wykorzystuję to, co oferuje otoczenie, aby nawet z niepozornego miejsca wycisnąć jak najwięcej. Uwielbiam minimalizm i kolor, a w czerni dostrzegam elegancję. Zachwyca mnie przyroda ta dzika, nieokiełznana, a jednak przyjemna. Równie dobrze czuję się otoczona dźwiękami miasta, dlatego nie ma znaczenia, gdzie wybierzemy się na plener.
Wykonuję sesje portretowe, sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje rodzinne. Mieszkam w Warszawie, ale fotografuję tam, gdzie tego potrzebujecie. Napiszcie do mnie, aby mieć pewność, że mogę być z Wami w najważniejszych chwilach Waszego życia.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 3000 PLN / wesele

Przygotowania (opcjonalnie)
Ceremonia wraz z życzeniami
Przyjęcie weselne do 1:00
Sesja plenerowa tego samego dnia (opcjonalnie)

Pendrive w ozdobnym opakowaniu, 300 dokładnie obrobionych zdj. w pełnej rozdzielczości, 100 odbitek 10x15 w płóciennym pudełku, galeria internetowa zabezpieczona hasłem (aktywna 3 miesiące)

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf ślubny Tak Magicznie
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 24-09-2015
Liczba odwiedzin: 405

Nowe ogłoszenia