Fotograf Zofia Kita id:17364

Oferta
Dodaj do plannera

Standardowo rozpoczynam swój dzień pracy od błogosławieństwa u Pana Młodego. Chętnie popracuję również podczas przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego. W dniu ślubu wykonuję więc pełen reportaż oraz mini sesje ślubną. Sesja ta jest wykonywana w najbliższym otoczeniu lokalu, tak by była możliwość wykonania zdjęć nie tracąc czasu oraz z gośćmi weselnymi. Na dłuższą sesję umawiamy się na inny dzień. Wspólnie wybieramy kilka lokalizacja i pory dnia w których ma być przeprowadzona. Pomagam dobrać ujęcia tak by były odzwierciedleniem temperamentu, zainteresowań i osobowości Pary Młodej. Chętne Pary zapraszam również na sesje narzeczeńskie. Czas trwania takiej sesji to ok. 1-2 godzin, w mieście Limanowa lub jej najbliższej okolicy. Zachęcam do takiej krótkiej sesji w celu obycia się z aparatem i lepszego poznania. W cenie oddaję do 450 ujęć na płycie DVD. Drukuję również foto-książkę z ujęciami wybranymi przez PM. Cały materiał zamieszczam na swojej stronie internetowej w galerii zabezpieczonej hasłem. PM ma możliwość wglądu w materiał przed jego oddaniem.
Zachęcam również do skorzystania z oferty z drugim fotografem. W cenę jego pracy jest wliczona godzinna sesja z gośćmi, ze śmiesznymi rekwizytami na tle. Ujęcia są drukowane podczas wesela i PM może je od razu rozdać w formie podziękowania za wspólną zabawę.

Jesteś zainteresowany moją ofertą, kontaktuj się bezpośrednio ze mną telefonicznie. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.
Posiadam wolne terminy na 2017 rok.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / całość

Podana cena orientacyjna zawiera usługę fotografowania przez jednego fotografa uroczystości ślubnych oraz wesela. Sesji ślubnej w innym dniu niż dzień ślubu oraz przygotowanie i wydruk foto-książki.
Opcje dodatkowe:
- foto-książki dla rodziców - 200 zł każda
- wydruk zdjęć w czasie wesela, opcja foto budki i praca drugiego fotografa- 500 zł
- fotograficzne podziękowania dla rodziców - 100 zł/komplet

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Fotograf Zofia Kita
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Limanowa
Kod:34-600
Data dodania: 24-11-2015
Liczba odwiedzin: 248

Polecamy

Nowe ogłoszenia