Zobacz zdjęcia (5)
Fotograf Zofia Kita, Limanowa - zdjęcie 1
Fotograf Zofia Kita, Limanowa - zdjęcie 2 Fotograf Zofia Kita, Limanowa - zdjęcie 3 Fotograf Zofia Kita, Limanowa - zdjęcie 4 Fotograf Zofia Kita, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Fotograf Zofia Kita id:17364

Limanowa, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Standardowo rozpoczynam swój dzień pracy od błogosławieństwa u Pana Młodego. Chętnie popracuję również podczas przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego. W dniu ślubu wykonuję więc pełen reportaż oraz mini sesje ślubną. Sesja ta jest wykonywana w najbliższym otoczeniu lokalu, tak by była możliwość wykonania zdjęć nie tracąc czasu oraz z gośćmi weselnymi. Na dłuższą sesję umawiamy się na inny dzień. Wspólnie wybieramy kilka lokalizacja i pory dnia w których ma być przeprowadzona. Pomagam dobrać ujęcia tak by były odzwierciedleniem temperamentu, zainteresowań i osobowości Pary Młodej. Chętne Pary zapraszam również na sesje narzeczeńskie. Czas trwania takiej sesji to ok. 1-2 godzin, w mieście Limanowa lub jej najbliższej okolicy. Zachęcam do takiej krótkiej sesji w celu obycia się z aparatem i lepszego poznania. W cenie oddaję do 450 ujęć na płycie DVD. Drukuję również foto-książkę z ujęciami wybranymi przez PM. Cały materiał zamieszczam na swojej stronie internetowej w galerii zabezpieczonej hasłem. PM ma możliwość wglądu w materiał przed jego oddaniem.
Zachęcam również do skorzystania z oferty z drugim fotografem. W cenę jego pracy jest wliczona godzinna sesja z gośćmi, ze śmiesznymi rekwizytami na tle. Ujęcia są drukowane podczas wesela i PM może je od razu rozdać w formie podziękowania za wspólną zabawę.

Jesteś zainteresowany moją ofertą, kontaktuj się bezpośrednio ze mną telefonicznie. Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach.
Posiadam wolne terminy na 2017 rok.

liczba odwiedzin: 1662

Popularne miasta w okolicy