Zobacz zdjęcia (5)
Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie, Radostowice - zdjęcie 1
Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie, Radostowice - zdjęcie 2 Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie, Radostowice - zdjęcie 3 Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie, Radostowice - zdjęcie 4 Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie, Radostowice - zdjęcie 5
1 / 5

Bartek Wyrobek - Fotograf ślubny z TOP50 na świecie id:43801

Radostowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Śluby fotografuję od 10 lat – nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ta dekada pozwoliła mi odkryć zupełnie nowe wymiary fotografii. Początkowo szukałem piękna i czystości kadrów. Artyzmu ujęcia. Skupiałem się na znalezieniu niezwykłych miejsc na plenery ślubne. Potem dotarło do mnie, że – tak jak w życiu – nie chodzi o to gdzie, ale z kim. Zacząłem większą uwagę zwracać na ludzi – na bohaterów dnia i ich bliskich. Uczenie się, jak oddawać spontaniczne emocje, zabrało mi lata. Wiedziałem jednak, że uchwycenie ludzkich wzruszeń i radości najlepiej przywołuje wspomnienia. Dziś już wiem, że to nie wszystko.

Obecnie odkrywam, że fotografią można próbować wyrazić też całe niebanalne bogactwo duchowego wymiaru tego dnia. Zastanawiasz się, czy da się zatrzymać w kadrze Waszą dotychczasową drogę, marzenia i nadzieje na wspólną przyszłość? Czy można w jednym ujęciu zamknąć wagę przysięgi złożonej na całe życie? Wierzę, że tak.

Jeśli więc chcesz, aby fotograf ślubny zrobił nie tylko ładne obrazki, lecz także spróbował przekazać coś więcej o Was i Waszej Miłości, to jestem do Twojej dyspozycji. I z wielką frajdą i zapałem podejmę się tej próby.

Bartek

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ze względu na jakość zdjęć i obsługę na światowym poziomie. Mam w dorobku nagrody w najbardziej prestiżowych konkursach świata (TOP50 na świecie w 2013 w konkursie FEARLESS). Dzięki jakości zdjęć potwierdzonych nagrodami robiłem zdjęcia na całym świecie (Meksyk, chińczycy, Islandia....)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Absolutnie wyjątkowymi zdjęciami :) Wystarczy zerknąć.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

TOP 50 na świecie w 2013 w konkursie Fearless, 120 miejsce w konkursie mywed.com, dziesiątki nagrodzonych zdjęć na innych konkursach AGWPJA i ogólnopolskich konkursach. Kilka wystaw, ostatnia do słów Jana Pawła II z Listu do rodzin z 1994.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Radostowice, , 43-262, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1183

Popularne miasta w okolicy