Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Fotografia Ślubna Fotograf Ślubny Promocja Album id:8342

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Łódź, łódzkie
Data dodania: 03-07-2012
Liczba odwiedzin: 3704

Oferta

Przygotowałem Pakiet dostosowany maksymalnie do Państwa potrzeb, a co ważne - w niesamowitej jakości i konkurencyjnych cenach o wartości po wyżej 8tyś zł!!! W Pakietach oszczędzasz ponad 2000zł!!! Płacisz tylko 6000zł.

I. Pakiet Fotograficzny: - Tylko teraz pakiet o wartości 4tyś zł zyskujesz 1000zł!!! Płacisz tylko 3000zł.

- Każdą usługę w pakiecie możesz zamówić osobno lub zamienić bądź zrezygnować - Adekwatne do indywidualnych życzeń Młodych. - Ceny podane przy usłudze -- Ceremonię ślubną i weselną - Do oczepin (ok. godz. 1 w nocy). 1500zł oraz Przygotowanie do ślubu - fryzjer, makijaż, ubieranie, błogosławieństwo - Adekwatne do indywidualnych życzeń Pary Młodej.- Sesję plenerową po ślubie, ceremonii lub w tygodniu - Adekwatne do indywidualnych życzeń Młodych (pełna dyspozycyjność fotografa). 500zł- Obsługa Wydarzenia przez dwóch fotografów - Gwarantuje to szerszą perspektywę ujęć - Adekwatne do indywidualnych życzeń. 500zł- "Mini Studio" a'la FotoButka dla młodych oraz gości - Wykonywanie zdjęć podczas wesela - ( Warunek drugi fotograf oraz duża sala ). 500zł- Pamiątkowe zdjęcia z dedykacją dla Gości od Młodych "FotoLab" lub przy "Mini Studio". 300zł- Prezentacja Slideshow Video Film ze zdjęć w formacie Full HD. 200zł- Gwarantuję solidną obsługę, działam jako rzetelna i Profesjonalna Firma - na życzenie wystawiam Faktury Vat.- Foto Album A3 lub Adekwatne do indywidualnych życzeń od formatu A5 do A3 w Formacie XXL nawet do 130 stron.!!! 500zł- Polecaj FotoPhoto Arkadiusz Giller znajomej parze i otrzymaj Album A3 całkowicie za darmo.!!! Przez cały czas trwania promocji do końca 2015 roku. - Druga Polecona Para - Album 26 str. Jak Uzyskać Album? - Trzecia Polecona Para - Album 50 str. Jak Uzyskać Album? - Czwarta Polecona Para - Album 82 str. Jak Uzyskać Album?II. Pakiet Filmowy: - Tylko teraz pakiet o wartości 4tyś zł zyskujesz 1000zł!!! Płacisz tylko 3000zł.

- Każdą usługę w pakiecie możesz zamówić osobno lub zamienić bądź zrezygnować - Adekwatne do indywidualnych życzeń Młodych. - Ceny podane przy usłudze -- Ceremonię ślubną i weselną - Do oczepin (ok. godz. 1 w nocy). 2000zł oraz Przygotowanie do ślubu - fryzjer, makijaż, ubieranie, błogosławieństwo - Adekwatne do indywidualnych życzeń Pary Młodej. - Nowoczesny i dynamiczny film realizowany przez jednego lub dwóch operatorów zapisany na trzech DVD. + Zapis w Postaci Menu BLU-RAY lub na Pendrive - Czas trwania gotowego filmu ok. 180min. ( 3h )- Sesję plenerową po ślubie, ceremonii lub w tygodniu - Adekwatne do indywidualnych życzeń Młodych. 500zł- Obsługa Wydarzenia przez dwóch kamerzystów - Gwarantuje to szerszą perspektywę ujęć - Adekwatne do indywidualnych życzeń. 500zł- Film kręcony przy użyciu stabilizacji "Steadycam" oraz "Slider"- Pływający obraz. - Adekwatne do indywidualnych życzeń. 500zł- Do dyspozycji dla Państwa "Kran Kamerowy". - Adekwatne do indywidualnych życzeń oraz dyspozycji miejsca. 500zł

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Fotografia Ślubna Fotograf Ślubny Promocja Album id:8342
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 4,50 / 5
Arek
Arek
(5)
Dodano: 03-10-2012
Witam
Proszę mi wierzyć iż dekoracji ślubnych w moim reportażu jest bardzo dużo. Zapraszam na oficjalna stronę FotoPhoto do działu Galerie Ślubne.
aga69
aga69
(4)
Dodano: 13-09-2012
Dobre zdjęcia gratuluje .Trochę więcej dekoracji ślubnych ,bukietów,wiązanek ślubnych kompozycji kwiatowych.Mam nadzieje że rozumiesz o co mi chodzi .Pozdrawiam

Dane kontaktowe

Fotografia Ślubna Fotograf Ślubny Promocja Album
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:90-157

Nowe ogłoszenia