Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Fotografia ślubna Kamil Lipiec id:8552

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Koszalin, zachodniopomorskie
Data dodania: 18-08-2012
Liczba odwiedzin: 1453

Oferta

Fotograf Ślubny, Koszalin i okolice, jak również teren całej Polski.

Reportaże ślubne | Sesje plenerowe | Sesje narzeczeńskie

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, który chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moją ofertę kieruję dla osób wymagających i wrażliwych na wysublimowaną jakość zarówno samych zdjęć jak również ich oprawy. Z każdą parą rozmawiam indywidualnie, ustalając ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Każde zlecenie jest dla mnie wyzwaniem, które staram się realizować jeszcze lepiej niż poprzednie. Pracuję głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego, jednak nie jest dla mnie problemem wykonanie zlecenia na terenie całej Polski, bądź dowolnego zakątka świata.

Na Wasz ślub przychodzę wyposażony w dwa pełnoklatkowe aparaty wysokiej klasy Canon 5D Mark II. Pracuję na jasnych obiektywach które dają mi komfort pracy nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych, oraz pełną kontrolę nad głębią ostrości. Wszystko to pozwala mi na uchwycenie niepowtarzalnego klimatu i odpowiedniej kolorystyki zdjęć, zarówno podczas reportażu ślubnego jak i plenerowych sesji zdjęciowych.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Fotografia ślubna Kamil Lipiec id:8552
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 20-08-2012
Data imprezy: 09-06-2012
Z czystym sercem polecam ,zdjecia nieziemskie duzo cierpliwosci :) Swietna pamiatka na cale zycie! Teraz czekamy na sesje z brzuszkiem

Dane kontaktowe

Fotografia ślubna Kamil Lipiec
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Koszalin
Kod:75-603

Nowe ogłoszenia