




Fotografia ślubna Paweł Michałowski - fotomichalowski id:30236
O nas
Oferujemy:
- fotoksiążka
- reportaż ślubny
- sesja narzeczeńska
- sesja plenerowa
Witam Państwa serdecznie.
Fotografią ślubną zajmuję się od 10 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie bardzo pomaga mi uwieczniać magiczne chwile i spełniać oczekiwania klientów. Podczas wykonywania reportażu ślubnego staram się swoimi zdjęciami opowiedzieć historię tego wyjątkowego dla dwojga kochających się ludzi dnia ... Dlatego też w starannie obrobionym przeze mnie materiale końcowym znajdziecie Państwo klasyczne portrety z przygotowań, zdjęcia detali ślubnych, fotografie grupowe z rodziną i przyjaciółmi, czysto reporterskie, spontaniczne ujęcia przedstawiające szerokie uśmiechy szczęścia, łzy wzruszenia oraz dynamiczne kadry wieloplanowe z parkietu.
Prywatnie jestem wielkim miłośnikiem podróży, ale.... Zamiast rozpisywać się na temat swojej osoby i mojej pracy zapraszam Państwa do odwiedzenia strony internetowej gdzie można zapoznać się z moją twórczością zawodową oglądając kilka historii ślubnych oraz poznać nieco bliżej moją osobę oglądając fotorelacje z różnych zakątków świata.
Cena podstawowa zawiera:
-Reportaż z całego dnia ślubu (począwszy od kosmetyczki/fryzjera, aż do weselnego tortu).
-Min. 500 zdjęć na nośniku USB (500 zdjęć to umowne minimum, przy weselach na 120-150 osób ilość zdjęć oscyluje w okolicach 800-900)
-100 zdjęć w formacie 23x15 w eleganckim drewnianym pudełku (Para Młoda sama wybiera zdjęcia, które chce wywołać).
-galerię internetową.
W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić.