Zdjęcia
od 1500 do 5000 zł / całość

Fotografie Izaka id:41132

od 1500 do 5000 zł / całość
Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
509-119...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Cześć! Poznajmy się!
...
Bo być może to tu, tuż za "wielokropkiem" znajdziecie miejsce, czas i kogoś kto opowie Waszą historię.
Poczekam na Was grzecznie, w międzyczasie łapiąc czyjeś wspomnienia:).
A kiedy się przeczytamy, usłyszymy i zobaczymy chętnie poznam Wasze oczekiwania.
Jest mnóstwo, naprawdę świetnych fotografów, patrzących głębiej, inaczej, emocjonalnie, po swojemu. Mają za sobą mnóstwo warsztatów i niezłą praktykę oraz obróbkę, która idealnie pokrywa się z Waszym postrzeganiem barw.
I wtedy pojawia się pytanie kogo wybrać:D
To trudne. Wiem.
Dlatego chcę opowiedzieć Waszą historię po.... Waszemu, bo to Wy i bliscy Wam ludzie stworzycie tego dnia wyjątkowość. Ja tylko zatrzymam na zawsze czas pod postacią fotografii.
Jeśli chcecie zobaczyć więcej moich zdjęć, na dole w zakładce kontakt zobaczycie malutki globusik - kliknijcie go, a zaprowadzi Was do galerii dni, chwil i momentów, które zostały złapane:), znajdziecie mnie też na facebooku i instagramie lub w uchu, wybierając wcześniej numer.

Biografia
Iza na co dzień jest ... Izą :D.
Izak zaś, to Iza z dodatkiem "k", czyli "kurczę, ale super zdjęcia!".
"k" powoduje, że wszystkie dotychczasowe doświadczenia Izy przekładają się na powstające fotografie.
Z wykształcenia projektantka wnętrz. W poszukiwaniach Izaka absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego na kierunku Literatura Artystyczna. Normalna, nie zadzierająca nosa dziewczyna, która dzięki fotografiom odnalazła swoje "k" w świecie:)

Kategoria:

Fotograf ślubny Wrocław

Oferta

Oferta
od 1500 do 5000 / całość
Dla Anki przygotowania były bardzo ważne, pomagała jej prababcia, jej córka ze swoją córką - mamą Anki. Te chwile były wyjątkowe, pełne wzruszeń, opowiadań i uśmiechów.
Nathan czekał na Weronikę w kościele, pociły się mu dłonie, które zaciskał jednocześnie przełykając co rusz ślinę. Ich opowiadanie zaczęło się od zdjęć kościoła, liści i wiatru, który dzięki nim mógł się pokazać.
Ola i Piotrek bawili się z gośćmi do białego rana.
Ewelina z Tomkiem postawili na USC w towarzystwie najbliższych, a potem polecieli w świat.
Dla Agaty bardzo ważne były oczepiny, bo razem z Robertem i jego bratem przygotowali niespodziankę dla świadkowej.
Kochani każdy z Was jest inny i ma inne oczekiwania dotyczące tego ważne dnia. Chętnie o nich posłucham i dopiero wtedy wycenię moją pracę i jej zakres. Napiszcie do mnie:)

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Izak

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Fotografie Izaka
Imię i nazwisko:Iza Grzebieniak
Adres:Wrocław
woj. dolnośląskie
509-119...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-03-2019, liczba odwiedzin: 96
Telefon
509-119...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie