FOTOLUSTRO, ciężki dym, podświetlany napis

Jasło, podkarpackie
E-firma umowa na odległość

O nas

Oferujemy wynajem atrakcji imprezowych.
Organizujesz wydarzenie lub imprezę wynajmij nasze FOTOLUSTRO i zapewnij sobie oraz swoim Gościom wyśmienitą zabawę, którą dodatkowo możecie uwiecznić na zdjęciach!

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim wykonanie usługi na najwyższym poziomie oraz konkurencyjne ceny. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego oraz sąsiednich województw.

FOTOLUSTRO, które oferujemy charakteryzuję się dużym w pełni dotykowym ekranem osadzonym w srebrnej ramie LED zmieniającej kolor. Czerwony dywan wraz z eleganckimi słupkami zapewnią iście hollywodzki klimat, dodatkowy poziom rozrywki gwarantują różnorodne gadżety, którymi można odmienić swój wygląd i świetnie się przy tym bawić.
Zapewniamy nielimitowaną ilość zdjęć, które drukowane są natychmiast w wybranym formacie, dzięki temu każdy uczestnik może zabrać je ze sobą oraz wkleić do księgi gości.
Posiadamy różnorodne animacje tematyczne, które idealnie sprawdzą się na różnego rodzaju uroczystościach, dlatego też możecie zabrać nas ze sobą na swoje wesele, urodziny, studniówki, wieczory panieńskie/kawalerskie czy spotkania firmowe.
Ceny wynajmu Fotolustra zaczynają się od 750 zł - 1050zł. (w każdym pakiecie zapewniamy dojazd do miejsca imprezy)

TANIEC W CHMURACH

Posiadamy jedną z najlepszych i wydajnych maszyn do wytwarzania dymu ciężkiego za pomocą suchego lodu.
Wytwornica dymu ciężkiego zapewni nisko unoszący się dym nad parkietem i sprawi wrażenie jakby taniec odbywał się w chmurach. Co ważne dym jest w pełni bezpieczny nie osiada na jedzeniu ani nie plami ubrań.
Ta wyjątkowa inscenizacja zachwyci Waszych Gości, a ponadto Wasz fotograf i kamerzysta otrzymają niesamowitą scenerię do niepowtarzalnych ujęć.


PODŚWIETLANY NAPIS "MIŁOŚĆ'

W naszej ofercie nie może zabraknąć hitu jakim jest podświetlany napis - MIŁOŚĆ.
Wykonany jest on czcionką pisaną o niebanalnych rozmiarach, gdyż po rozłożeniu napis osiąga 4,5 m długości i 120 cm wysokości.
Swoim zapierającym dech w piersiach wyglądem z pewnością przyciągnie uwagę Waszych Gości, a ponadto stworzy niesamowity efekt na sali tanecznej, a wykonane przy nim zdjęcią będą wyglądać fenomenalnie.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą!

liczba odwiedzin: 1011

Wyjątkowe sale weselne w mieście Jasło

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie