Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (31)
Zobacz zdjęcia (31)
♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 1
♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 1 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 2 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 3 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 4 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 5 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 6 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 7
♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛, Kraków - zdjęcie 8
1 / 31

♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛ id:13921

od 699 do 999 zł / Wypożyczenie
Kraków, małopolskie
(23)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-121...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem profesjonalnych fotobudek na wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.
Posiadamy 3 fotobudki renomowanego producenta SMOVE.
Nasze lokalizacje znajdują się w Krakowie oraz w Busko Zdrój, więc nie mamy problemu z dojazdem w każdą część Polski południowej.


✅ 𝐂𝐨 𝐧𝐚𝐬 𝐰𝐲𝐫𝐨́𝐳̇𝐧𝐢𝐚?

☛ 6 - letnie doświadczenie,
☛ Indywidualne podejście do klienta,
☛ Najlepsza jakość zdjęć,
☛ Profesjonalny sprzęt,
☛ Niskie ceny,
☛ Dojazd do klienta do 100 km gratis - bez względu na wybrany pakiet,

Na życzenie klienta wystawiamy Fakturę VAT.


✅ 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐰𝐲𝐧𝐚𝐣𝐞𝐦 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐛𝐮𝐝𝐞𝐤 𝐧𝐚:

☛ wesela
☛ studniówki
☛ urodziny
☛ bale i bankiety
☛ wieczory panieńskie i kawalerskie
☛ imprezy firmowe
☛ dyskoteki
☛ inne imprezy

✅ Wynajmując nas mają Państwo pełen asortyment gadżetów, nielimitowaną ilość zdjęć, ściankę z tłem, wsparcie asystenta, napis/logo na zdjęciu, dostają także Państwo od nas pendrive ze zdjęciami z fotobudki w wersji elektronicznej oraz galerię online - bez dodatkowych opłat.

✅ 𝐎 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐅𝐨𝐭𝐨𝐛𝐮𝐝𝐜𝐞:


Nasza fotobudka jest wyposażona w profesjonalny sprzęt fotograficzny, a dzięki szybkiej drukarce gotowe zdjęcia masz już po 12 sekundach.

Fotobudka posiada lampę światła stałego, dzięki czemu zdjęcia są lepiej doświetlone.
W przeciwieństwie do konkurencji - nie oślepiamy błyskiem flashu, czego efektem są przymrużone oczy na zdjęciach.

Dodatkowo nasza Fotobudka prezentuje się estetycznie, schludnie i przyjemnie, aniżeli inne fotobudki wykonane z podświetlanej pleksi lub dibondu, które nie wyglądają zbytnio do całego otoczenia w tym pięknym dla Was dniu!


✅ 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐚 𝐅𝐨𝐭𝐨𝐛𝐮𝐝𝐤𝐚?

☞ Po pierwsze i NAJWAŻNIEJSZE nasza fotobudka posiada pierścieniową lampę światła stałego ze sterowaną jasnością - dzięki czemu zdjęcia są lepiej doświetlone aniżeli przez fotobudki u konkurencji, gdzie posiadają one lampy składające się z dwóch źródeł światła, mają brak możliwości regulacji jasności, w bardzo ciemnych pomieszczeniach trzeba doświetlać lampami błyskowymi, a dodatkowo prostokątny kształt nie wygląda dobrze w odbiciach,

☞ Po drugie posiada funkcję green screen, dzięki której możemy
w elektroniczny sposób zmienić tło wedle życzeń klientów podczas imprezy,

☞ Po trzecie ma opcję wysyłania zdjęć natychmiastowo na państwa skrzynkę

☞ Po czwarte wyposażona jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny,

☞ Po piąte błyskawicznie drukuje zdjęcia w kilkanaście sekund

☞ Po szóste posiadamy mnóstwo gadżetów, typu maski, peruki, okulary, itp.


✅ 𝐒𝐩𝐞𝐜𝐲𝐟𝐢𝐤𝐚𝐜 𝐣𝐚 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐛𝐮𝐝𝐞𝐤:


- oświetlenie: lampa pierścieniowa LED 4500lm (50W) o neutralnej barwie 4000K, wraz z możliwością regulacji natężenia światła,
- komputer All In One ASUS ET1620IUTT z dotykowym ekranem 16",
- aparat CANON EOS 1200D z obiektywem EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III, wraz ze stałym zasilaczem (nie trzeba zmieniać/ładować baterii podczas imprezy),
- uchwyt wieloosiowy dający możliwość ustawienia aparatu w każdej pozycji (przydatny do fotografowania osób niskich),
- drukarka termosublimacyjna DNP DS-RX1,
- instalacja elektryczna z zabezpieczeniami - przeciwprzepięciowymi, różnicowoprądowymi i nadprądowymi,
- deklaracja bezpieczeństwa PPOŻ,
- deklaracja zgodności CE.

✅ Działamy na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego oraz podkarpackiego.

✅ 𝐙𝐚𝐩𝐫𝐚𝐬𝐳𝐚𝐦𝐲 𝐫𝐨́𝐰𝐧𝐢𝐞𝐳̇ 𝐝𝐨 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐢𝐧𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐠ł𝐨𝐬𝐳𝐞𝐧́ 𝐳:
☛ DJ na wesele ♪
☛ Napis LOVE ❤
☛ Ciężki dym – taniec w chmurach ☁
☛ Dekoracja sali światłem LED ♛

✅ Poniżej zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem – czym się kierować przy wyborze fotobudki.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:
♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛ - film 1 ♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛ - film 1

Oferta

Oferta nr 1
od 699 do 999 / Wypożyczenie

⭐𝐂𝐞𝐧𝐚 𝐧𝐚𝐬𝐳𝐲𝐜𝐡 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐛𝐮𝐝𝐞𝐤:⭐

💛 2 godziny pracy fotobudki - 699 zł

💚 3 godziny pracy fotobudki - 849 zł

💖 4 godziny pracy fotobudki - 999 zł

💌 Księga gości - 99 zł


👉𝐖𝐲𝐛𝐨́𝐫 𝐅𝐎𝐓𝐎𝐁𝐔𝐃𝐊𝐈 𝐧𝐚 𝐰𝐞𝐬𝐞𝐥𝐞:👈

Jak wiadomo pierwszoplanową rolę odgrywa tu CENA. Wynajęcie fotobudki na 3 godziny waha się od 500 zł do 1000 zł. Czym to jest zróżnicowane? Czym się kierować przy wyborze?💬

𝟏. 𝐒𝐩𝐫𝐳𝐞̨𝐭 📸
👉 Zacznijmy od jakości zdjęć. Jak wiadomo, każdy chce wyjść na zdjęciu naturalnie, bez dziwnych odbić na twarzy, czy bez swojego cienia widocznego na tle z tyłu. Dlatego na pierwszy rzut idzie oświetlenie fotobudki.
Obecnie na rynku są dwa rodzaje fotobudek.
𝐚) fotobudki ze stałym oświetleniem z możliwością regulacji natężenia światła,
𝐛) fotobudki z lampą błyskową.

👉Robiąc zdjęcie fotobudką 𝐚) zdjęcie mamy doświetlone z każdej strony, gdyż aparat znajduję się wewnątrz lampy. Takie oświetlenie dobrze sprawdza się w ciemnych pomieszczeniach, nie trzeba tu nic doświetlać dodatkowymi lampami.
W przypadku fotobudki 𝐛) wykonane zdjęcie mamy jedynie doświetlone od góry, gdyż lampę mamy nad aparatem. Efektem tego jest nierównomierne oświetlenie fotografowanej osoby, cienie pod oczami, pod nosem. Często się zdarza, że osoby na zdjęciach mają przymrużone oczy od „uderzenia” błysku fleszu.

👉 Drugim kluczowym elementem jest to jakim aparatem są robione zdjęcia. Można się spotkać, że w fotobudkach znajduje się zwykły aparat kompaktowy, a w najgorszym wypadku kamerka internetowa.
Dlatego lepiej dopytać się przy wyborze fotobudki, jaki aparat się w niej znajduje. Standardowo obecnie można spotkać aparat firmy Canon 1200D.

👉Następnym krokiem jest drukarka. Ważne jest tutaj to, by fotobudka posiadała drukarkę odpowiednią do tego typu zadań. Istnieje wiele drukarek, lecz nie każda się do tego nadaje - jedne drukują bardzo długo, w innych zaś trzeba co 20 zdjęć dokładać papier.
Dlatego najlepszą opcją będzie wybranie fotobudki z drukarką termo sublimacyjną DNP RX1.
Technologia termosublimacji charakteryzuje się szybkimi (12 sekund), suchymi wydrukami. Zdjęcia są bardzo trwałe, odporne na wodę oraz nie blakną pod wpływem czasu (odporne na promieniowanie UV).
Dzięki systemowi rolkowemu, nie trzeba wymieniać papieru co kilkanaście zdjęć. Ładując do drukarki media (papier+folia) możemy bez przerwy drukować aż do 700 zdjęć.

𝟐. 𝐁𝐞𝐳𝐩𝐢𝐞𝐜𝐳𝐞𝐧́𝐬𝐭𝐰𝐨 💣
👉Wynajmując fotobudkę warto dowiedzieć się czy sprzęt posiada odpowiednią instalację elektryczną. Istotne jest tu, by w fotobudce znajdował się szereg zabezpieczeń tj.: przeciwprzepięciowych, różnicowoprądowych i nadprądowych. Dzięki takiej instalacji, bez obaw będziecie mogli używać fotobudki, nie bojąc się, że Was porazi.
Dobrze też jest dopytać czy fotobudka posiada dokument PPOŻ. Wtedy wiadomo, że urządzenie charakteryzuje się odpornścią na zewnętrzne źródła podpalania oraz wykazuje brak możliwości wywołania przez nie pożaru sąsiednich materiałów.
👉Na wielu imprezach okolicznościowych, weselach biorą udział dzieci. W bezpieczeństwie o ich troskę należy dopytać czy w fotobudce zamontowany jest uchwyt wieloosiowy dający możliwość ustawienia aparatu fotograficznego w dowolnej pozycji.
Dzięki temu dzieci nie muszą stawać na krzesełkach, podestach, stolikach co w zamieszaniu może doprowadzić do wypadku, poprzez spadniecie, np. z wysokiego krzesła.

𝟑. 𝐓ł𝐚 𝐢 𝐠𝐚𝐝𝐳̇𝐞𝐭𝐲 🎭
👉Na pewno chcecie, by Wasze zdjęcia miały „smak”, dlatego znaczącym elementem jest tło. Do wyboru mamy dwie opcje. Zwykłe tło winylowe oraz tło green screen.
Technologia green screen jest to usuwanie tła i zastępowanie go dowolną grafiką. Dużo fotobudek oferuję tą opcję zamiast tła winylowego.
👉Z doświadczenia nie polecamy tej opcji naszym klientom, gdyż wygląd tych zdjęć nie jest zadowalający, a mianowicie na obramowaniu osoby można ujrzeć kontury koloru zielonego. Wszystko wygląda sztucznie i nieprofesjonalnie.
Lepiej więc wybrać fotobudkę, która posiada kilka teł winylowych do wyboru, niż tą gdzie jest green screen i tysiące grafik do podmianki.

👉Kierując się dobrą zabawą, fajnie jest się poprzebierać w różne maski, okulary, peruki - trzymając w reku karabin czy napis na patyczku. Dlatego warto zwrócić uwagę na ilość gadżetów. Im większy wybór tym lepsza zabawa. Minimum 100-200 gadżetów to podstawa udanej imprezy.

𝟒. 𝐖𝐲𝐠𝐥𝐚̨𝐝 𝐢 𝐞𝐬𝐭𝐞𝐭𝐲𝐤𝐚 👀
Jeżeli zależy Wam, by wszystko komponowało się estetycznie wśród pięknej sali, gdzie dekoracja zapiera dech w piersi, należy rozejrzeć się za fotobudką wykonaną przez profesjonalnego producenta. Taka fotobudka prezentuje się schludnie, estetycznie, zgrabnie oraz mamy gwarancję, że nie popsuje wizerunku całej imprezy.
W ofertach można spotkać mnóstwo fotobudek – samoróbek, wykonanych w garażu z szafek z IKEI lub ze skrzyń typu CASE.
Wiec czy jest sens zaoszczędzić te 100-150 zł, by owa atrakcja wyglądała obciachowo? Raczej nie!

Nasza fotobudka spełnia powyższe wywody😎

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2018
Certyfikat 2017

Opinie (23)

Dodaj opinię
♛FotosBudka - najlepsze FOTOBUDKI w mieście! | Dojazd 100 km gratis! ♛ id:13921
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 23 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Marek i Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Kraków
Data dodania: 14-06-2020
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja

Fotobudka zrobiła mega szał na naszym weselu ;)
Goście byli pod wrażeniem z jakości zdjęć, gadżetów jak również profesjonalnego podejścia Pana Pawła do całej obsługi. Oby więcej takich usługodawców było :)
Polecamy wszystkim tą firmę :-)

Paweł
23-06-2020

Dziękuję :)

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2019
Nowy Targ
Data dodania: 06-11-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja

Rewelacyjny pomysł na weselną pamiątkę. Goście byli zachwyceni i my także :). Dziękuję i polecam wszystkim.

Paweł
07-11-2019

Dziękuję serdecznie za słowa uznania:)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2019
Kraków
Data dodania: 21-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja

Fotosbudka pojawiła się u nas na weselu, z całego serca możemy ich polecić. Profesjonalna i miła obsługa, dużo gadżetów do wyboru i dużo śmiechu przy robieniu zdjęć :) Wszyscy goście byli zachwyceni i chwalili podejście i obsługę Pawła. Jeśli będziemy mieć okazję to na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług. POLECAMY !!!!

Paweł
05-07-2019

Dziękuję serdecznie za słowa uznania:)

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2019
Kraków
Data dodania: 30-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja

Polecam każdemu! Obsługa rewelacja, Paweł na medal :) goście przy Fotobudce bawili się znakomicie! Bardzo dużo różnych gadżetów umożliwiających robienie super kreatywnych fotek!
Nie zastanawiać się tylko rezerwować termin bo warto przez duże W!

Paweł
30-04-2019

Dziękuję serdecznie za słowa uznania:)

A
Ania i Irek
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Nowy Wiśnicz
Data dodania: 19-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja

Serdecznie polecamy FotosBudkę każdemu, kto tylko rozważa taką świetną atrakcję na swoim weselu! Profesjonalność w swoim fachu. Goście byli zachwyceni nie tylko wariactwem związanym z fotobudką, ale również jakością wydruków i profesjonalną obsługą.
Paweł, będący CEO FotosBudki to sympatyczny gość, potrafiący świetnie nawiązać kontakt z gośćmi nie ograniczając się tylko do wykonania usługi. Jeszcze raz dziękujemy, pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia :) Ania i Irek

Paweł
20-03-2019

Dziękuję serdecznie za słowa uznania:)

R
Rafał i Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Rabka-Zdrój
Data dodania: 05-05-2018

Super atrakcja i pamiątka nie tylko dla gości, ale również dla Pary Młodej :) Polecamy tą firmę!

Paweł
25-10-2018

Dziękuję za miłe słowa ;)

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Kraków
Data dodania: 12-02-2018

Fajna atrakcja na wesele, rozmaite gadżety oraz świetna zabawa, zdecydowanie polecam :)

Paweł
17-01-2019

Również dziękuję :)

W
Weronika i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-01-2018
Kraków
Data dodania: 04-02-2018

Dziękujemy serdecznie za niesamowitą atrakcję na naszym przyjęciu weselnym. Gorąco polecamy!

Paweł
17-01-2019

Również dziękuję :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Nazwa firmy:FotosBudka
Imię i nazwisko:Paweł Prasałek
Adres:Kraków
31-001woj. małopolskie
509-121...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-01-2015, liczba odwiedzin: 17353
Telefon
509-121...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Ślubne Q&A

Zobacz wszystkie kategorie