Zobacz zdjęcia (5)
Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy, Pszczyna - zdjęcie 1
Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy, Pszczyna - zdjęcie 2 Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy, Pszczyna - zdjęcie 3 Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy, Pszczyna - zdjęcie 4 Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy, Pszczyna - zdjęcie 5
1 / 5

Foxgrafia - Aleksandra i Daniel Liszewscy id:47670

Pszczyna, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
798-115...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Marzy Wam się wyjątkowy i magiczny reportaż z Waszego ślubu? Z nami to wszystko jest możliwe. Jesteśmy duetem fotograficznym, który doskonale się rozumie. Z nami otrzymacie wspaniałe zdjęcia i albumy z wyjątkowego dla Was dnia. Jesteśmy fotografami, którzy uwielbiają zamykać na swoich zdjęciach emocje i uczucia, które towarzyszą w tym wyjątkowym dniu. Lubimy trochę eksperymentować, co sprawia, że zdjęcia z reportażu bywają nieoczywiste. Cenimy sobie naturalne, niewymuszone kadry, a przede wszystkim pojedziemy z Wami na plener gdzie sobie tylko zamarzycie! Nie straszne nam ruiny, opuszczone miejsca i inne niecodzienne pomysły! Kochamy to co robimy. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, ale możemy dojechać tam gdzie chcecie. Bez względu na wybrany pakiet oddajemy zdjęcia w galerii internetowej, gdzie goście wygodnie będą mogli obejrzeć zdjęcia [a także pobrać miniaturki i kupić odbitki], a także na spersonalizowanym pendrive. Uważamy, że albumy moją moc i pięknie oddają piękno ślubnych zdjęć, dlatego też w każdym z naszych pakietów otrzymasz fotoalbum.
Jesteśmy elastyczni. dlatego też, jeśli potrzebujecie coś zmienić warto o tym napisać.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografujemy z miłości, sami jesteśmy małżeństwem, które rozumie się bez słów. Dzięki temu, że pracujemy w duecie możemy fotografować równocześnie przygotowania Pana i Panny Młodej - czy to nie cudowne?

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Bez względu na wybrany pakiet otrzymujecie zawsze: galerię internetową oraz pendrive z Waszymi zdjęciami. Galeria jest oczywiście zabezpieczona hasłem.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Dla każdego z nas przygoda z fotografią rozpoczęła się w innym momencie, ale jako duet znany pod nazwą Foxgrafia pracujemy od października 2017, kiedy to wykonaliśmy nasz pierwszy pełny reportaż ślubny.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na pełnoklatkowych aparatach bezlusterkowych firmy Sony i bardzo jasnych obiektywach, przez co ciemne pomieszczenia nie są nam straszne.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługi realizujemy zawsze w dwuosobowych składzie, czyli Ola i Daniel.

Jak ubieramy się na wesele?

Na Wasze wesele ubieramy się wygodnie, ale stosownie do powagi uroczystości. Często swoim ubiorem wtapiamy się w gości weselnych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniamy w galerii internetowej oraz na pendrive. W wyższych pakietach jest to również fotoalbum czy pudełko ze zdjęciami w formie papierowej.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zdjęcia oddajemy zazwyczaj w ciągu 60 dni roboczych, czasami ten czas może się wydłużyć o czym zawsze staramy się informować.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oboje odbyliśmy kurs liturgiczny dla Archidiecezji Katowickiej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Wyznajemy zasadę "klient nasz pan", ale oczywiście z umiarem :) Jeśli życzycie sobie coś zmodyfikować w naszych pakietach jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Pszczyna, , 43-200, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 18:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
798-115...
liczba odwiedzin: 715
Zadzwoń
798-115...
Napisz

Popularne miasta w okolicy