Zobacz zdjęcia (5)
Galeria Ślubu Kamea, Łódź - zdjęcie 1
Galeria Ślubu Kamea, Łódź - zdjęcie 2 Galeria Ślubu Kamea, Łódź - zdjęcie 3 Galeria Ślubu Kamea, Łódź - zdjęcie 4 Galeria Ślubu Kamea, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Galeria Ślubu Kamea id:32588

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Galeria Ślubu "KAMEA" to miejsce szczególne, tworzące niezapomnianą atmosferę, w której dzięki profesjonalnej pomocy dobierzemy wyjątkową suknię dla wyjątkowej kobiety.

Jest to swoista filozofia, której pozostajemy wierni. Kolekcje, które oferujemy pochodzą z Włoch, Francji i Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, czyli filarów mody ślubnej wyznaczających główne trendy na świecie.

Proponujemy elegancję, styl i kobiecość połączone z nutą tradycji i nowoczesności, najdoskonalsze materiały: kryształy Swarovskiego, jedwabne satyny, delikatne tafty oraz misterne ornamenty i koronki.

Opinie (1)

Galeria Ślubu Kamea id:32588
Średnia ocen: 1,00 / 5 z 1 opinii
P
Patrycja
1.00
 / 5
Data ślubu: 06-04-2018
Lodz
Data dodania: 08-04-2018

Najgorsza obsługa klienta jaką miałam okazję spotkać. Wszywanie zamka do sukienki 6 razy. A potem komentarz, że kupiłam sukienkę z wyprzedaży to co się dziwię. Kompletnie zepsuta radość kupna tej jedynej sukni. A temperatura w lokalu dość osobliwa jak na stanie w bieliźnie.

liczba odwiedzin: 2348

Popularne miasta w okolicy