Gościniec Pod Lasem id:25949

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowodwór, lubelskie
Data dodania: 27-03-2017
Liczba odwiedzin: 620

Oferta

Zapewniamy organizację i obsługę przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie. Staramy się, aby Młoda Para mogła w pełni cieszyć się swoim szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w tym wyjątkowym i ważnym dla Nich dniu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przepiękne wnętrza, gustowny wystrój, znakomitą ofertę kulinarną oraz profesjonalny personel – a to wszystko połączone z serdeczną atmosferą oraz naszym pełnym zaangażowaniem w przygotowanie i przebieg tego ważnego wydarzenia.
Przyjęcie weselne organizowane jest w Sali mieszczącej do 300 osób.
Szef Kuchni skomponuje weselne menu, które w pełni zadowoli Młodą Parę oraz wszystkich gości. W ofercie weselnej mogą Państwo znaleźć szeroka gamę atrakcji min. Wspaniałe i kolorowe drink przygotowane przez najlepszych barmanów.
Na życzenie Państwa Młodych przygotowujemy również wyśmienite i efektownie wyglądające torty. Organizując przyjęcie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami i korzystamy z najwyższej jakości produktów.
Pragniemy, aby to wyjątkowe wydarzenie w każdym detalu spełniało oczekiwania Państwa Młodych, pozostawiając po sobie niezapomniane wrażenia. Dlatego też, przygotowując przyjęcie weselne bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i prośby Klientów. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu, kreatywności oraz dbałości o każdy szczegół.

Standard

  • klimatyzacja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 300
  • ilość sal: 1

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Gościniec Pod Lasem
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Nowodwór
Kod:08-503

Nowe ogłoszenia