Zobacz zdjęcia (3)
Magic Bubble Show - niezwykle widowiskowy pokaz GWIAZDY MAM TALENT!, Warszawa - zdjęcie 1
Magic Bubble Show - niezwykle widowiskowy pokaz GWIAZDY MAM TALENT!, Warszawa - zdjęcie 2 Magic Bubble Show - niezwykle widowiskowy pokaz GWIAZDY MAM TALENT!, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Magic Bubble Show - niezwykle widowiskowy pokaz GWIAZDY MAM TALENT! id:34933

Warszawa, mazowieckie

O nas

Niezwykłe efekty wykonywane podczas spektaklu Bubble Show z osobistym udziałem Twoich gości! Ten oryginalny pokaz baniek mydlanych angażuje publiczność, by wspólnie z artystą tworzyć dotąd nieznane i hipnotyzujące zjawiska z bańkowego płynu. Niezapomniane przeżycie dla każdej osoby, które przywoła uśmiech na twarzach nie tylko najmłodszych widzów.
BUBBLE SHOW to jedyny w Polsce spektakl tego rodzaju. Główną rolę grają w nim bańki mydlane, które unoszą się w powietrzu tworząc figury geometryczne, czynne wulkany lub zjawiska pozornie niemożliwe i niewyjaśnione. Podczas pokazu baniek mydlanych artysta zanurza widza w innym wymiarze, gdzie prezentowane zjawiska są niezrozumiałe, możliwa jest lewitacja bańki mydlanej, połączenie jej z dymem, helem, a nawet oglądanie przez widza ogromnej bańki od wewnątrz! Zdumiewający pokaz łączący niepowtarzalne i dotąd nieznane efekty z wykorzystaniem bańkowego płynu. Niebywała, fantastyczna, delikatna i radosna podróż, podczas której odkrywamy naturę dziecka w każdym z nas!

Opinie (4)

Magic Bubble Show - niezwykle widowiskowy pokaz GWIAZDY MAM TALENT! id:34933
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Poznań
Data dodania: 10-08-2020

Zachwycający występ Pana Arkadiusza! Oczarował nas swoim talentem i umięjętnościami. Wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Była to dla nas wielka przyjemność współpracować z Panem Arkadiuszem i jego współpracownikami. Będziemy niezmiernie miło wspominać ten występ, pełen magii i delikatności. Serdecznie polecamy!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2019
Gniezno
Data dodania: 21-07-2020

Magiczny pokaz- nieoczywisty. Prowadzony bardzo miły, utalentowany i profesjonalny.
Idealnie wkomponowany pokaz w motyw przewodni wesela.
Najlepsza niespodzianka dla gości. Nikt nie mógł oderwać oczu. Współpraca z gośćmi weselnymi bardzo sympatyczna- zamykanie w bańkach okazało się strzałem w 10!.
Niezapomniane chwile, każdy mógł się przenieść w czasie i poczuć się jak małe dziecko❤️❤️❤️

Agnieszka Łęc
27-07-2020

Dziękujemy Pani Aneto, za tak ciepłe i miłe słowa. To radość dla nas, że mogliśmy uczestniczyć i sprawić Państwu niezapomniane chwile w tak ważnym dniu :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Trzemeszno
Data dodania: 01-02-2020

Fantastyczny pokaz! Dzieciaki były jak zahipnotyzowane, a dorośli pełni podziwu i zachwytu. Przepiękne sztuczki oraz wspaniała aranżacja całości pokazu a do tego przemiła obsługa. Całe widowisko na długo pozostanie w naszej pamięci - POLECAM

Agnieszka Łęc
05-06-2020

Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy Państwu sprawić radość.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Gdańsk
Data dodania: 23-12-2019

Czarujący pokaz baniek mydlanych w wykonaniu Pana Arka. Pokaz był niespodzianką dla naszych dzieci z okazji ich ślubu. To co zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania. Ogromna ilość wspaniałych efektów z baniek mydlanych, które przeniosły nas i gości do lat dzieciństwa. Wszyscy zgromadzeni byli bardzo zachwyceni!

Agnieszka Łęc
05-06-2020

Miło nam słyszeć, że pokaz się podobał i sprawił Państwu radość. Dziękujemy za tak ciepłą opinię.

liczba odwiedzin: 4332

Polecamy

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie