Zobacz zdjęcia (7)
Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 3 Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 4 Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 5
Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu, Kraków - zdjęcie 6
1 / 7

Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu id:36094

Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
603-540...
501-303...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • harfa
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Oprawa muzyczna ślubu, przyjęcia, bankietu czy spotkania firmowego to tylko część okoliczności, które możemy uświetnić swoimi umiejętnościami. Niezależnie od wydarzenia gwarantujemy, że każde wykonanie będzie niepowtarzalne i na długo pozostanie w pamięci i sercach.

Klasycznie, czy rozrywkowo? Muzyka filmowa… a może jazzowe standardy? Decyzja należy do Państwa.
Ze względu na duże doświadczenie z chęcią doradzimy w kwestiach repertuarowych w zależności od okazji. Jeśli jednak mają Państwo konkretne pomysły czy marzenia związane z oprawą muzyczną swojej uroczystości lub wydarzenia - jesteśmy otwarte na propozycje.
Po inspiracje zapraszamy do zakładki Multimedia.

Współpracujemy z wokalistami oraz innymi instrumentalistami.

O nas:

Jesteśmy absolwentkami najlepszych Akademii Muzycznych w kraju, kształconymi u wybitnych profesorów.
Każda może się poszczycić nagrodami w konkursach solowych i kameralnych oraz kursami mistrzowskimi u najlepszych pedagogów z Polski i świata. Co równie ważne, od lat wykonujemy swój zawód w praktyce, współpracując z czołowymi orkiestrami i wykonawcami przy projektach koncertowych i nagraniach, niejednokrotnie grając na scenie z gwiazdami polskiej muzyki rozrywkowej, Edytą Górniak, Sebastianem Karpielem - Bułecką, Kubą Badachem, Justyną Steczkowską, Kayah i innymi.

Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu - film 1 Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie (3)

Dodaj opinię
Kwartet smyczkowy, skrzypce, wiolonczela, oprawa muzyczna ślubu id:36094
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-05-2019
Kościelisko
Data dodania: 05-07-2019

Gorąco polecam podjęcie współpracy z Paniami, wraz z mężem jesteśmy zachwyceni oprawą muzyczną naszego ślubu a przyznaję, że jak na repertuar przez nas wybrany, Panie musiały poświęcić masę pracy i przygotowań bo repertuar był "z kosmosu" a wykonano go w 100%. Kontakt z zespołem wyśmienity, rzeczowy i konkretny. Panie spełniły wszystkie moje oczekiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wspaniałą oprawę, dziękujemy bardzo i mam nadzieje jeszcze do zobaczenia i usłyszenia ; )

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Tomaszowice pod Krakowem
Data dodania: 21-06-2019

Słowa nie są w stanie wyrazić jak wdzięczni jesteśmy z mężem za tak piękną oprawę muzyczną naszego ślubu w trakcie mszy i życzeń ❤️Byliśmy oboje wzruszeni i pod ogromnym wrażeniem! Także goście byli zachwyceni:) Wspaniale widzieć taki talent i pasję do muzyki.
Z serca dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2019
Wieliczka
Data dodania: 14-02-2019

Wspaniała oprawa ślubu cywilnego. Panie spisały się na medal. Bardzo dobry i bezproblemowy kontakt, idealnie dobrane utwory. Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni i z całego serca polecam :) A Paniom jeszcze raz bardzo dziękujemy :)

Kontakt

Imię: Dominika 
Adres: Kraków, woj. małopolskie
603-540...
501-303...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5565
Zadzwoń
603-540...
501-303...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie