Zobacz zdjęcia (4)
Iwańscy - wynajem namiotów weselnych, bankietowych, Kraków - zdjęcie 1
Iwańscy - wynajem namiotów weselnych, bankietowych, Kraków - zdjęcie 2 Iwańscy - wynajem namiotów weselnych, bankietowych, Kraków - zdjęcie 3 Iwańscy - wynajem namiotów weselnych, bankietowych, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Iwańscy - wynajem namiotów weselnych, bankietowych id:18461

Kraków, małopolskie

O nas

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebą przedstawiamy ofertę weselną, która może być pomocna w organizacji uroczystości lub tylko wybranego jej fragmentu.

Ślub i wesele to wydarzenia wyjątkowe, które wspominać będziecie Państwo jeszcze przez wiele lat. Jeśli chcecie aby Wasze wesele było oryginalne, bajkowe i eleganckie serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi, jaką jest kompleksowa organizacja wesela plenerowego. Stworzymy dla Was wyjątkową, niepowtarzalną uroczystość, która na zawsze pozostanie w pamięci Waszej i bliskich Wam osób.

W zakresie organizacji uroczystości weselnych oferujemy:

Wynajem namiotów bankietowych i weselnych
Wynajem stołów i krzeseł
Catering
Dekoracje: stołów, samochodów, sali, kościołów
Bukiety ślubne
Makijaż okolicznościowy (również z dojazdem do klienta)
Powierzenie nam organizacji wesela w plenerze zaoszczędzi Państwu czas, stres, a także zminimalizuje koszty. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami przygotujemy ofertę, ponieważ każdy klient traktowany jest u nas indywidualnie. Zadbamy o to aby zrealizować Państwa marzenie i uczynić wesele pamiętnym i cudownym dniem dla Was i dla Waszych gości.

liczba odwiedzin: 8029

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie