Zobacz zdjęcia (10)
Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka, Bielsko-Biała - zdjęcie 6
1 / 10

Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka id:51745

Bielsko-Biała, śląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
516-219...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć !
Nazywam się Sebastian Motyka.
Zapiszę i opowiem Wasz Najważniejszy Dzień na zdjęciach, do tej opowieści będziecie mogli wracać nie tylko przeglądając je na telefonie lub komputerze ale również w albumie.
W tym Dniu złapię to co jest najważniejsze, Wasze emocje i chwile, które już nie będą miały powtórki i te momenty które w natłoku wydarzeń, gdzieś Wam umknęły.

Po wszystkim już na spokojnie wykonamy plener ślubny, tutaj, w naszych pięknych Beskidach lub dalej w Polskę lub za granicą :)

Fotografie otrzymacie na prywatnej galerii zabezpieczonej hasłem oraz na pendrivie.

Jeśli macie ochotę, proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym opowiem Wam o wszystkim, obejrzycie i dotkniecie drukowanych fotografii i albumów.
Możemy również zobaczyć się online i tam będziecie mi mogli zadać również wszystkie pytania ;)

Oferta FotoMotyk Sebastian Motyka

Oferta FotoMotyk

od 3500 do 6000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Stworzona przeze mnie opowieść Waszego Dnia będzie przypominać Wam nie tylko obrazy ale przede wszystkim emocje jakich doświadczyliście.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny są ustalane dla Was indywidualnie, dostosuję się do Waszego dnia, aby nie pominąć żadnej chwili :) Najczęstszy zakres godzin to od 10:00 do 00:30,

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze kroki w fotografii zacząłem stawiać w 2009 roku. Wtedy to podczas wędrówek górskich zaczął towarzyszyć mi aparat. Każdy krajobraz, każdy wschód i zachód Słońca musiał znaleźć się na jego karcie pamięci.
Zainteresowanie podróżami oraz wszystkim co z nimi związane zaprowadziło mnie do fotografii reporterskiej w ogólnym tego słowa znaczeniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W roku 2015 ukierunkowałem się na jedną z działek reportażu, czyli fotografię ślubną. Wiedza jaką zdobyłem podczas fotografowania krajobrazów owocuje podczas sesji ślubnych, bo właśnie dzięki podróżom znalazłem jedyne w swoim rodzaju miejsca, które o wschodach i zachodach Słońca przyjmują niepowtarzalny wyraz. Tych miejsc szukam nadal dlatego każda sesja ślubna jest wyjątkowa.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wasze szczęście ! Wasze wzruszenia ! Emocje na ślubach są na każdym kroku, wszędzie ! :D Jak można tego nie kochać ? ;)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Drona wykorzystuję, jeśli jest możliwość podczas Waszego Dnia oraz bardzo często na sesjach ślubnych i oczywiście ma do jego obsługi odpowiednie kwalifikacje ;)

Opinie FotoMotyk Sebastian Motyka (5)

Dodaj opinię
Jaka będzie Wasza Historia ? FotoMotyk Sebastian Motyka id:51745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 11-04-2022

Jesteśmy zachwyceni zdjęciami ze ślubu jak i tych w plenerze. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i terminowość. Polecamy serdecznie - Żaneta i Artur.

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Żywiec
Data dodania: 02-04-2022

Sebastian to profesjonalista, który łapie w kadr idealne momenty. Na pierwszy rzut oka widać, że to człowiek, który spełnia się w swojej pasji, a dowodem na to są zdjęcia przekazywane każdej młodej parze. W jego obecności nie czuliśmy absolutnie żadnego skrępowania, choć sesja była dla nas całkowitą nowością 😊 W dniu wesela Sebastian wręcz biegał z aparatem po sali, nie wiedzieliśmy nawet kiedy robił te wszystkie zdjęcia! 😊
Gorąco polecam Studio FotoMotyk!
My jesteśmy baaaardzo zadowoleni👌☺️

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2021
Szczyrk
Data dodania: 27-03-2022

Współpraca z Sebastianem to czysta przyjemność! Ze wszystkich zdjęć potrafi zrobić dzieła sztuki, które w efekcie końcowym robią niesamowite wrażenie. Począwszy od sesji narzeczeńskiej, poprzez ślub, wesele a kończąc na zdjęciach plenerowych fotograf wykazywał się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Miał wiele ciekawych pomysłów co pokazuje, że jest to także jego pasja. Swoją osobowością potrafi rozładować stres, który niejednokrotnie towarzyszy młodej parze w najważniejszym dla nich dniu.
Na wszystkich zdjęciach weselnych potrafił uwiecznić najciekawsze sytuacje oraz emocje towarzyszące gościom w danej chwili czym potwierdził swoje doświadczenie.
Sesję ślubną wspominamy jako jeden z ciekawszych, choć męczących dni. Elastyczność w podejściu do klienta sprawiła, iż za naszą prośbą, możliwe było odbycie podróży przez całą Polskę w celu zrealizowania sesji nad morzem i wydmach. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają wysokie oczekiwania wobec pamiątki na całe życie!

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2021
Przyborów
Data dodania: 25-03-2022

Sebastian to fotograf z pasją, dającą mu wiele radości i satysfakcji. Cechuje go profesjonalizm, pełne zaangażowanie w to co robi, cierpliwość, otwartość na propozycje związane z sesją narzeczeńską czy ślubną. Bierze pod uwagę prośby czy życzenia Młodej Pary i Gości. Do tego jest miły i serdeczny, praca z nim to przyjemność. Ma też dobre pomysły na szybką zmianę miejsca sesji w razie niepogody. Podczas zdjęć nie czuliśmy się przy nim oceniani czy skrępowani. Jego fotografowanie jest dyskretne, nie czuć nachalności, a pomimo tego potrafi ująć na zdjęciach wszystkie ważne momenty. Początkowe napięcie przy pierwszym spotkaniu było szybko rozładowane jego poczuciem humoru. Sebastian dał nam dużo wsparcia jeszcze przed ślubem, a kontakt z nim był zawsze bardzo dobry. Gdybyśmy mieli decydować jeszcze raz kto byłby naszym ślubnym fotografem znów wybralibyśmy Sebastiana. Solidna firma! Polecamy!
Ania i Grzegorz

S
Sylwia Jurasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Żywiec
Data dodania: 24-03-2022

Mieliśmy szczęście , że to właśnie Sebastian wykonał dla Nas przepiękne zdjęcia podczas naszego Ślubu i wesela😍Służył dobrymi radami i pomysłami ! Jest bardzo sympatyczny, przez co w ogóle się nie stresowaliśmy😉
Mamy ujęcia z wszystkich ważnych momentów, nic nie zostało pominięte!
W tym co robisz jesteś profesjonalistą !
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy! 🥰🥰🥰

Kontakt FotoMotyk Sebastian Motyka

Nazwa firmy: FotoMotyk Sebastian Motyka
Imię i nazwisko: Sebastian Motyk
Adres: Bielsko-Biała, woj. śląskie
516-219...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 226
Zadzwoń
516-219...
Napisz

Popularne miasta w okolicy