Zobacz zdjęcia (12)
FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 1
FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 2 FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 3 FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 4 FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 5
FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ?, Żywiec - zdjęcie 6
1 / 12

FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ? id:51745

od 3500 do 6000 zł / wesele
Żywiec, śląskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
516-219...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć !
Nazywam się Sebastian Motyka.
Zapiszę i opowiem Wasz Najważniejszy Dzień na zdjęciach, do tej opowieści będziecie mogli wracać nie tylko przeglądając je na telefonie lub komputerze ale również w albumie.
W tym Dniu złapię to co jest najważniejsze, Wasze emocje i chwile, które już nie będą miały powtórki i te momenty które w natłoku wydarzeń, gdzieś Wam umknęły.

Po wszystkim już na spokojnie wykonamy plener ślubny, tutaj, w naszych pięknych Beskidach lub dalej w Polskę lub za granicą :)

Fotografie otrzymacie na prywatnej galerii zabezpieczonej hasłem oraz na pendrivie.

Jeśli macie ochotę, proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym opowiem Wam o wszystkim, obejrzycie i dotkniecie drukowanych fotografii i albumów.
Możemy również zobaczyć się online i tam będziecie mi mogli zadać również wszystkie pytania ;)

FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ? - film 1 FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ? - film 1

Oferta FotoMotyk Sebastian Motyka

Oferta FotoMotyk

od 3500 do 6000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Stworzona przeze mnie opowieść Waszego Dnia będzie przypominać Wam nie tylko obrazy ale przede wszystkim emocje jakich doświadczyliście.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny są ustalane dla Was indywidualnie, dostosuję się do Waszego dnia, aby nie pominąć żadnej chwili :) Najczęstszy zakres godzin to od 10:00 do 00:30,

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Pierwsze kroki w fotografii zacząłem stawiać w 2009 roku. Wtedy to podczas wędrówek górskich zaczął towarzyszyć mi aparat. Każdy krajobraz, każdy wschód i zachód Słońca musiał znaleźć się na jego karcie pamięci.
Zainteresowanie podróżami oraz wszystkim co z nimi związane zaprowadziło mnie do fotografii reporterskiej w ogólnym tego słowa znaczeniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W roku 2015 ukierunkowałem się na jedną z działek reportażu, czyli fotografię ślubną. Wiedza jaką zdobyłem podczas fotografowania krajobrazów owocuje podczas sesji ślubnych, bo właśnie dzięki podróżom znalazłem jedyne w swoim rodzaju miejsca, które o wschodach i zachodach Słońca przyjmują niepowtarzalny wyraz. Tych miejsc szukam nadal dlatego każda sesja ślubna jest wyjątkowa.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Wasze szczęście ! Wasze wzruszenia ! Emocje na ślubach są na każdym kroku, wszędzie ! :D Jak można tego nie kochać ? ;)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zdjęcia wykonuję za pomocą aparatów Canon 5D mk IV oraz R6. Mam je cały czas przy sobie. Obiektywy na jakich pracuje to marka Canon ale również Sigma oraz starsze obiektywy z magiczną :) optyką .

Jak ubieramy się na wesele?

Wtapiając się w gości, mam na sobie najczęściej białą koszulę oraz czarne spodnie ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Kiedy fotografie będą gotowe, otrzymacie odemnie link do strony internetowej, login oraz hasło. Pod linkiem będzie osobny dostęp dla Was oraz osobny dla gości, co da Wam możliwość wybrania zdjęć, które mają pozostać tylko dla Was.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zawsze staram się przygotować Waszą historię jak najszybciej, jednocześnie starając się, żeby pięknie opisała Wasz dzień. Maksymalny czas oczekiwania na fotografie to 3 miesiące.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam potwierdzenie ukończenia odpowiedniego kursu, po którym bez problemu będę mógł uwiecznić Wasze emocje podczas ceremonii :)

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Drona wykorzystuję, jeśli jest możliwość podczas Waszego Dnia oraz bardzo często na sesjach ślubnych i oczywiście ma do jego obsługi odpowiednie kwalifikacje ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie z historii Waszego dnia to takie, które za każdym razem na nowo ożywi Wasze wspomnienia

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście że tak ! możemy wyjechać nieco bliżej - na Słowację ale również zagraniczne loty nie stanowią dla mnie problemu !

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

W dzień Waszego Ślubu cieszcie się sobą, nie przejmujcie się rzeczami, które nie zostały do końca dopięte. Nie angażujcie się we wszystko - transport, ciastka itp. oddelegowaliście to starostom i świadkom. Teraz jest Wasz czas i właśnie tworzycie swoją wspólną historię !

Nasze pasje.

Fotografia górska, krajobrazowa, turystyka i poznawanie ludzi ❤❤❤

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie FotoMotyk Sebastian Motyka (20)

FotoMotyk Sebastian Motyka I Jaka będzie Wasza Historia ? id:51745
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Częstochowa
Data dodania: 19-05-2023

Planując wesele od początku wiedzieliśmy kto będzie naszym fotografem, ponieważ znaliśmy pracę Sebastiana i jej efekty z wesela mojej siostry. Odległość nie stanowiła żadnej przeszkody dla Sebastiana (Częstochowa).
Jeszcze przed ślubem wybraliśmy się także na sesję narzeczeńską, tak aby przyzwyczaić się do obiektywu i to był strzał w dziesiątkę 🙂 w dniu ślubu zupełnie nie stresowaliśmy się już aparatem, bo wiedzieliśmy że Sebastianowi zależy najbardziej na spontaniczności i sam wybiera najpiękniejsze, najbardziej emocjonalne momenty bez sztucznego pozowania.
Sebastianowi zdecydowanie należą się oklaski za dostępność i dobry kontakt od początku do końca (nawet po zakończeniu usługi), a także ogromną elastyczność i cierpliwość ("a może przerzucimy to na dysk, a może tak i tak..." 😅) - Sebastian wychodzi z inicjatywą i proponuje takie rozwiązania, żeby jego klientom było jak najlepiej i jak najbardziej komfortowo korzystać z efektów jego pracy.
Jeśli zaś chodzi o efekty końcowe, przekroczyły one nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy raczej mało fotogenicznymi ludźmi, którzy totalnie nie wiedzą jak pozować i pracować z kamerą, a mimo to Sebastianowi udało się "wyciągnąć" z nas przepiękne zdjęcia, które będą dla nas cudowną pamiątką do końca życia.
Dziękujemy jeszcze raz ❤️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Żywiec
Data dodania: 30-04-2023

Wraz z mężem korzystaliśmy z usług fotograficznych oraz filmowych studia FotoMotyk. Od początku współpraca układała się wzorowo. Justyna i Sebastian zadbali, aby tak wyjątkowy dzień jak nasz ślub, odbył się wyjątkowo i jak w najmniejszym stresie. Justyna i Sebastian to osoby bardzo wyrozumiałe, kreatywne i z dużym poczuciem humoru przez co atmosfera w czasie sesji jest naturalna i bardzo przyjemna. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę FotoMotyk przyszłym nowożeńcom.

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Koszarawa
Data dodania: 06-04-2023

Od pierwszego wejrzenia zakochaliśmy się... w realizacjach Sebastiana :) Klimat zdjęć idealnie wpasował się w naszą estetykę. Nie mogliśmy także odmówić sobie skorzystania z realizacji filmu przez wspaniałą Justynkę. Połączenie tych dwóch usług jest nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale także powoduje, że cały efekt końcowy jest spójny i profesjonalny.
Moim największym zaskoczeniem było nieinwazyjne podejście Justyny i Sebastiana - ich obecność była niewyczuwalna w tych kluczowych momentach i mimo braku jakiegokolwiek doświadczenia przed obiektywem czuliśmy się wspaniale.
Natomiast w momentach bardziej luźnych mogliśmy liczyć na ich uśmiech, wsparcie i dobre słowo - Sebastian i Justyna to dobre duszyczki, które z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem przejdą z Wami przez najważniejsze chwile w Waszym życiu. Jestem przekonana, że nikt z Was się nie zawiedzie.
Oczywiście zdjęcia i film zostały oddane w ustalonym terminie, polecam także wybór albumów - są piękną pamiątką, a wykonanie jest idealne.

J
Jan
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Bielsko-Biała
Data dodania: 27-03-2023

Zanim ustaliliśmy datę ślubu, pierwsze zadzwoniliśmy do Sebastiana zapytać , czy aby na pewno ten termin ma wolny. Znaliśmy się już wcześniej z pracy. Gdy zobaczyłem zdjęcia Sebastiana pierwszy raz , nie planując jeszcze wtedy wesela , odrazu wiedziałem że to on będzie moim fotografem w tym dniu. Szukanie kogoś innego , lepszego, z tak szeroką ofertą tak świetnymi umiejętnościami , nie miało najmniejszego sensu. Nie myliliśmy się. Nasz wielki dzień został tak świetnie uwieczniony że po otrzymaniu zdjęć oraz filmów mogliśmy oglądać je bez końca. Niesamowite momenty uchwycone przez Sebastiana ale i też przez jego żonę Justynę , która dzielnie stoi za kamerą i wyłapuje najpiękniejsze chwile z ślubu i wesela, tworzą piękny całokształt w postaci pięknych galerii , filmu , teledysku. Ujęcia z drona , świetna atmosfera i umiejetność rozluźnienia jej przez Sebastiana sprawia że nie sposób nie uśmiechać się do obiektywu. Nic dodać nic ująć. Polecamy gorąco ! 😊

Sebastian
28-03-2023

Dziękujemy !!! 🥰🥰

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Kęty
Data dodania: 27-03-2023

Profesjonalny, pomysłowy, sympatyczny, z uśmiechem na twarzy- nasz fotograf! Polecamy w 100% Sebastiana. Wymarzony fotograf, jakiego tylko mogliśmy znaleźć. Gdy zobaczyliśmy zdjęcia z wesela i sesji plenerowej byliśmy nimi zauroczeni i zaskoczeni (pozytywnie).
Dzięki Sebastianowi nie byliśmy skrępowani podczas robienia zdjęć- odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!
Bardzo dziękujemy!! :)

Sebastian
28-03-2023

Dziękuję ! 🥰🥰

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Węgierska Górka
Data dodania: 27-03-2023

Szukając fotografa przypadkiem trafiliśmy na zdjęcia wykonane przez Sebastiana. Zauroczyły nas, a po pierwszym spotkaniu już wiedzieliśmy, że trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy. Od samego początku mogliśmy liczyć na Justynę i Sebastiana- w przypadku jakichkolwiek pytań. Świetnie zadbali o to, aby każdy nawet najmniejszy szczegół uwiecznić na fotografii i filmie. W czasie przygotowań zadbali o to, żebyśmy się jak najmniej stresowali. Podczas przygotowań, ślubu, wesela oraz sesji czuliśmy się naprawdę swobodnie, Justyna i Sebastian byli dosłownie "niewidzialni". Na sesji panowała bardzo sympatyczna, luźna atmosfera. Mają naprawdę masę niesamowitych i kreatywnych pomysłów. Kiedy otrzymaliśmy gotowy już film oraz zdjęcia byliśmy oczarowani. Przerosły nasze oczekiwania! Zarówno my jak i goście jesteśmy zachwyceni efektem ich pracy. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Justyna i Sebastian uwiecznili nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Dziękujemy i z całego serca polecamy! 🥰

Sebastian
27-03-2023

Pięknie, mega dziękuję! 🥰

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Żywiec
Data dodania: 27-03-2023

Świetny fotograf 😊 pełen profesjonalizm i zamiłowanie do swojej pracy 😊 jesteśmy mega zadowoleni z obsługi !😊 pozytywnie zakręcony człowiek z fantastycznymi pomysłami na ujęcia zdjęć 💙 super kontakt 😉

Sebastian
27-03-2023

Mega Dziękuję ! ♥

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Żywiec
Data dodania: 27-03-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Sebastiana. Pasja połączona z profesjonalnym podejściem, sprawiły, że efekt końcowy był zachwycający !! Z całym sercem polecam FotoMotyk :)
pozdrawiamy Magda i Krzysiek

Sebastian
27-03-2023

Dziękuję ! ❤ ❤

Pokaż więcej opinii

Kontakt FotoMotyk Sebastian Motyka

Nazwa firmy: FotoMotyk Sebastian Motyka
Imię i nazwisko: Sebastian Motyk
Adres: Żywiec, , 34-350, woj. śląskie
516-219...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1102
Zadzwoń
516-219...
Napisz

Popularne miasta w okolicy