Zobacz zdjęcia (5)
Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL, Brodnica - zdjęcie 1
Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL, Brodnica - zdjęcie 2 Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL, Brodnica - zdjęcie 3 Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL, Brodnica - zdjęcie 4 Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL, Brodnica - zdjęcie 5
1 / 5

Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL id:35635

Brodnica, kujawsko-pomorskie

O nas

JESTEŚMY PIERWSZĄ I JEDYNĄ FOTOBUDKĄ W STYLU PRL W PRZYCZEPIE. CAŁY NASZ PROJEKT OPARTY JEST O KOMPLETNIE ODRESTAUROWANY ZESTAW Z TEJ EPOKI. NASZĄ IKONĄ JEST POLSKI MAŁY FIACIK 126P. TO WŁAŚNIE NASZ MALUSZEK CIĄGNIE SERCE PROJEKTU, JAKIM JEST FOTOBUDKA W PRZYCZEPIE KEMPINGOWEJ NIEWIADÓW Z MINIONYCH CZASÓW. WCHODZĄC DO ŚRODKA, POCZUJECIE KLIMAT TYCH LAT. SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE WNĘTRZE W STU PROCENTACH ODZWIERCIEDLA POKÓJ Z UBIEGŁEGO STULECIA.

Opinie (1)

Jedyna w Polsce Fotobudka w zabytkowym zestawie z czasów PRL id:35635
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Bydgoszcz
Data dodania: 15-05-2018

Chciałam serdecznie podziękować całej ekipie za uświetnienie mojej uroczystości weselnej! Radość jaką przyniosła nam ta fotobudka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Niby mały facik, a ucieszył zarówno starszych-pamiętających te czasy, jak i młodszych,którzy z ciekawością wchodzili do środka i przenosili się w zupełnie obce realia! No i ekipa... młodzi, weseli ludzie z pasja, ktorzy robią wszystko by zadowolić gości! Naprawdę serdecznie polecam!

liczba odwiedzin: 1634

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie