Zobacz zdjęcia (5)
Kartdecor - zaproszenia winietki, Rabka-Zdrój - zdjęcie 1
Kartdecor - zaproszenia winietki, Rabka-Zdrój - zdjęcie 2 Kartdecor - zaproszenia winietki, Rabka-Zdrój - zdjęcie 3 Kartdecor - zaproszenia winietki, Rabka-Zdrój - zdjęcie 4 Kartdecor - zaproszenia winietki, Rabka-Zdrój - zdjęcie 5
1 / 5

Kartdecor - zaproszenia winietki id:17497

Rabka-Zdrój, małopolskie

O nas

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą ze świeżymi pomysłami. Każdy produkt, oferowany przez nas, wykonany jest z wysokiej klasy materiałów. Tworzymy z myślą o tym jedynym i wyjątkowym dla Państwa dniu. Tym, co odróżnia nas od wszystkich, jest indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o idealne wykonanie poszczególnych elementów zamówienia. Staramy się, aby najpiękniejszy dzień Waszego życia, miał tą szczególnie piękną oprawę, która sprawi, że zostanie on w Waszej pamięci na zawsze.


Mamy do zaoferowania
- zaproszenia i zawiadomienia ślubne,
- zawieszki na alkohol,
- winietki na stół,
- menu weselne,
- tablice z planem stołów,

Wszystko to w wybranej przez Państwa stylistyce oraz kolorystyce.
Ceny zaproszeń zaczynają się już od 2,20 zł. (w cenę wliczony jest indywidualny projekt, koperta, personalizacja zaproszeń i kopert)
Mają Państwo możliwość stworzenia swojego wymarzonego zaproszenia, które wykonamy według Państwa wskazówek. Posiadamy szeroki wybór papierów najwyższej jakości.

liczba odwiedzin: 2180

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie