Zobacz zdjęcia (5)
Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 1
Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 2 Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 3 Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 4 Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Radosław Kościelniak - kreatywna fotografia ślubna id:41212

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Mam na imię Radek, jestem zwyczajnym facetem, który od dziecka bardzo chciał robić w życiu coś fajnego. Dziesięć lat temu, przez zupełny przypadek, zostałem poproszony przez znajomych, by wykonać zdjęcia na ich ślubie. Wtedy właśnie pojawiła się we mnie jakaś iskra, która z czasem stała się prawdziwym płomieniem, przepełnionym chęcią nauki, udoskonalania warsztatu, nieustannego, obsesyjnego wręcz poszukiwania kadrów, szlifowania własnego stylu.

Po latach doskonale już wiem, że w fotografii najbardziej interesuje mnie człowiek, jego emocje, gesty, spojrzenia, uczucia, które w sobie nosi. Za pomocą gry światła, cieni, detali, staram się przenieść to na moje kadry. Kadry minimalistyczne, często niedopowiedziane, ale zawsze pełne szczerości, prawdziwe. W swoją pracę wkładam całe swoje zaangażowanie, wiedzę i serce.

Na co dzień lubię dobre kino i muzykę. W wolnych chwilach, wraz z moją ukochaną, cała energię wykorzystujemy do realizacji naszego największego marzenia- domu na wsi, w którym zamieszkamy razem z naszym synem.

Zapraszam do kontaktu.

liczba odwiedzin: 1251

Popularne miasta w okolicy