Zobacz zdjęcia (8)
KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 1
KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 2 KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 3 KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 4 KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 5
KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD, Bytom - zdjęcie 6
1 / 8

KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD id:29809

od 2500 do 5000 zł / film
Bytom, śląskie
(33)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-481...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji nowoczesnych reportaży wideo i teledysków weselnych. Nasza elastyczna oferta pozwoli Państwu wybrać dodatkowe opcje do oferty standardowej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty. Pisząc do nas pamiętajcie o tym żeby podać datę oraz miejscowość gdzie odbędą się przygotowania, ślub i wesele. Na spotkaniu pokazujemy także inne produkcje ślubne, które nie są dostępne w Internecie. W ofercie posiadamy także Pakiet Foto-Video lub Pakiet Foto-Video-DJ.

Cena jest uzależniona od wybranego pakietu i dodatkowych opcji. Zapraszamy do kontaktu po ofertę :)

KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD - film 1 KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Kurzawa Media Dawid Kurzawa

Nasz Cennik

od 2500 do 5000zł/ film

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Kurzawa Media Dawid Kurzawa (33)

Dodaj opinię
KURZAWA MEDIA / FOTO-VIDEO / TELEDYSK / FILM / DRON / 4K / HD id:29809
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 33 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Natalia&Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2021
Tarnowskie Góry
Data dodania: 25-02-2022

Z całego serca polecamy! Od samego początku świetny kontakt oraz liczne wskazówki aby wszystko poszło sprawnie. Znakomite scalenie wszystkich najważniejszych momentów z naszego dnia ślubu, do tego idealne dopasowanie wybranych przez nas utworów do danych kadrów, każdy element filmu czy teledysku przemyślany i wkomponowany tak, ze nie da się nie uronić łezki w oku :)
Do tego wszystkiego dodam, ze Dawid to bardzo sympatyczna i pełna zaangażowania osoba w to co robi, przy nim cały stres zniknął, a my świetnie się bawiliśmy :)

Dziękujemy bardzo za wszystko, za piękne uwiecznienie naszego wyjątkowego dnia, na pewno dzięki temu będziemy z chęcią i radością wracać do niego bardzo często :))

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Mikołów
Data dodania: 16-12-2021

Całym sercem polecamy! Zmontowany film przerósł nasze oczekiwania, genialnie dobrana muzyka i uchwycone wszystkie najwazniejsze dla nas momenty. Dawid jako prawdziwy profesjonalista, bywający juz na wielu ślubach dawał nam wiele cennych rad, wskazówe oraz służył swoim wsparciem w tym niezwykle ważnym dla nas dniu i stworzył cudownym materiał uwzględniając przy tym nasze prośby i oczekiwania.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Bytom
Data dodania: 16-10-2021

Film idealnie odzwierciedlił nasz wymarzony dzień. Operatorzy kamer świetnie "wtapiali" się w tłum dzięki czemu wszyscy czuli się komfortowo :) Profesjonalna jakość, uchwycone wszystkie najważniejsze momenty ślubu jak i wesela. Świetny kontakt, porady, dogadanie szczegółów. Gdybyśmy mieli wybierać ponownie wybralibyśmy Kurzawa Media :) Polecamy :)

R
Roksana
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2021
Czeladź
Data dodania: 10-10-2021

Jesteśmy świeżo po otrzymaniu filmu i teledysku, efekt przerósł nasze oczekiwania. Każdy najważniejszy moment jest pięknie pokazany i oddaje wszystkie emocje jakie nam towarzyszyły w tym najważniejszym dla nas dniu. Muzyka jest idealnie dobrana do fragmentów. Nasze rodziny również są pod wrażeniem i oglądali wszystko z ogromnym wzruszeniem. Oprócz tego wielkim plusem jest to, że Dawid jest bardzo sympatyczną osobą, dzięki czemu w ogóle nie czuliśmy się skrępowani podczas samego ślubu i wesela. Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy i cieszymy się, że to właśnie Dawid mógł uwiecznić nasz wyjątkowy dzień.

Dawid
27-02-2022

Dziękuję za piękną opinię:)

k
karina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Częstochowa
Data dodania: 02-10-2021

Jesteśmy zachwyceni całokształtem, począwszy od kontaktu ustalenia szczegółów aż po końcowe dzieło w postaci video teledysku , filmu . Czuliśmy się naturalnie w obecności Pana Dawida, ujęcia oraz sam dobór muzyki oraz wyczucie taktu i ważności uchwyconych momentów 200% . Dzieki temu człowiekowi mamy piekna pamiątkę i każdy kto ja ogląda jest pełen podziwu.

Dawid
27-02-2022

Dziękuję za miłe słowa :)

V
Vanessa
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Bytom
Data dodania: 23-09-2021

Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się, czy prócz zdjęć chcą jeszcze mieć pamiątkę w postaci filmu/teledysku z tak pięknego dnia jakim jest dzień ślubu! Nasi goście po pierwszym zwiastunie byli zachwyceni, a pary, które w niedalekiej przyszłości będą się pobierać, po obejrzeniu naszego zwiastunu i teledysku już podjęły decyzję o konieczności filmu jako pamiątki! Niedawno otrzymaliśmy film i my jak i nasza rodzina nie możemy się nim nacieszyć, nachwalić i nawspominać tych pięknych chwil tak wspaniale uchwyconych :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy ! Super współpraca, terminowość i praca włożona w wykonanie naszego filmu :))

Dawid
27-02-2022

Bardzo mi miło, dziękuję :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Katowice
Data dodania: 22-09-2021

Zdecydowanie polecamy Pana Dawida, na którego trafiliśmy z polecenia pani fotograf. Długo zastanawialiśmy się czy film weselny jest nam niezbędny, czy wystarczą zdjęcia upamiętniające ten szczególny dzień. Ostatecznie zdecydowaliśmy się jednak na skorzystanie z usług kamerzysty, a wybór Pana Dawida okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsze spotkanie, podczas którego otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze wątpliwości, było bardzo miłe i konkretne. W dniu ślubu pełen profesjonalizm; Pan Dawid robił swoje, a my się mogliśmy zająć sobą i gośćmi; widać było, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu, zdarzało nam się nawet zapomnieć, że ktoś nas nagrywa. Gotowe filmy (zdecydowaliśmy się na nowoczesny film w formie teledyskowej oraz krótki teledysk) przebiły nasze oczekiwania. Zawierały one wszystkie soundtracki, które sobie zażyczyliśmy, a ujęcia, które dobrał Pan Dawid były tak fantastycznie zmontowane, że mieliśmy wrażenie, jakby goście faktycznie tańczyli do podstawionej muzyki! Większość znajomych uznała, że krótki teledysk, to jeden z najładniejszych zwiastunów weselnych jaki widzieli. Co więcej, filmy zawierały też ujęcia nakręcone dronem - Pan Dawid wspominał, że może uda mu się coś nakręcić przy jego pomocy, ale właściwie nawet nie wiemy kiedy to zrobił. Oczywiście filmy otrzymaliśmy w terminie, a nawet z wyprzedzeniem, co tym bardziej doceniamy, biorąc pod uwagę, że był to najbardziej gorący okres pod względem ilości ślubów! Jeszcze raz gorąco polecamy !!

Dawid
16-12-2021

Pięknie dziękuję! To zaszczyt dla mnie czytać taką opinię :)

A
Adrian i Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Bytom
Data dodania: 09-03-2021

Polecam w 100%. Pełen pofesjonalzm, dużo fajnych pomysłów przy realizacji filmiku dla rodziców oraz teledysku. Dla nas strzał w dziesiątke.

Pozdrowienia dla pana Dawida, dziekujemy.

Dawid
26-05-2021

Dziękuje za opinię i za to, że mogłem być w tym dniu z Wami !!!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Kurzawa Media Dawid Kurzawa

Nazwa firmy: Kurzawa Media Dawid Kurzawa
NIP: 6263026046
Imię i nazwisko: Dawid Kurzawa
Adres: Bytom, ul. Worpie 49/11, 41-906, woj. śląskie
517-481...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8904
Zadzwoń
517-481...
Napisz

Popularne miasta w okolicy