Zobacz zdjęcia (3)
Kwiaciarnia i pracownia florystyczna "po schodkach", Kraków - zdjęcie 1
Kwiaciarnia i pracownia florystyczna "po schodkach", Kraków - zdjęcie 2 Kwiaciarnia i pracownia florystyczna "po schodkach", Kraków - zdjęcie 3
1 / 3

Kwiaciarnia i pracownia florystyczna "po schodkach" id:13828

Kraków, małopolskie

O nas

Specjalizacja:

  • bukiety dla rodziców
  • bukiety ślubne
  • dekorowanie Kościoła
  • dekorowanie sali
  • doręczanie kwiatów
  • strojenie auta

Kwiaciarnia i pracownia florystyczna "po schodkach", to zespół kreatywnych florystów-wizjonerów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o kwiaty, dekoracje czy aranżacje zarówno jeśli chodzi o lokale, jak i otwarte przestrzenie. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie oraz co najważniejsze- nasz zawód jest naszą pasją, dzięki czemu czas czy miejsce nie są dla nas żadnym ograniczeniem.

Pragniemy zaoferować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne, eleganckie i klasyczne, niebanalne i szalone...jednym słowem takie, jakie trzymaliście jak do tej pory jedynie w swojej wyobraźni- dekoracje ślubu i wesela. Zajmiemy się bukietami, biżuterią kwiatową, butonierkami, kościołem, salą, samochodem...czyli wszystkim tym, co ma stać się częścią Państwa Wielkiego Dnia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego- z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania, rozwiejemy wątpliwości.

Działamy na terenie przede wszystkim Krakowa i okolic, możliwe jednak realizacje zamówień na terenie całej małopolski.

liczba odwiedzin: 1469

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie