La Fiesta - dekoracje balonowe, balony z helem

Lublin, lubelskie

Dekorowanie:

  • ściany bąbelkowe

O nas

La Fiesta to firma, która uświetni twoje przyjęcie efektownymi i nowoczesnymi dekoracjami z balonów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować do klimatu imprezy. Jesteśmy elastyczni, a każdy klient to dla nas nowe wyzwanie i osobny, wyjątkowy projekt. Nasza praca jest dla nas przyjemnością i pasją, a tworzenie dekoracji zawsze sprawia nam ogromną satysfakcję.
Realizujemy dekoracje między innymi na przyjęcia weselne, wieczory panieńskie, przyjęcia urodzinowe, baby shower, chrzty, komunie, studniówki, bale, jednak wierzymy, że w tej kwestii możliwości są nieskończone.
Naszym flagowym produktem, są ścianki do zdjęć, przygotowywane na specjalnych stelażach, które stanowią bardzo efektowne tło do zdjęć oraz wspaniałą i elegancką atrakcję samą w sobie. Z doświadczenia wiemy, że to element wystroju, który zawsze robi wrażenie na gościach. Prócz ścianek wykonujemy girlandy balonowe w każdej innej formie, indywidualnie dostosowanej do miejsca i okoliczności. Uwielbiamy też uzupełniać dekorację sali balonami z helem – to bardzo ciekawa, elegancka i fotogeniczna dekoracja. Sprawia ogromną radość zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Współpracujemy z florystami i innymi podwykonawcami w branży, uzupełniając wzajemnie swoją pracę, by tworzyć jeszcze bardziej spektakularne efekty.

Za każdym razem najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta. Do naszych usług podchodzimy poważnie i kompleksowo, rozpoczynając od projektu, aż po montaż, a także późniejszy demontaż i uprzątnięcie dekoracji.

Każda dekoracja to dla nas indywidualny projekt, dlatego nie posiadamy stałego cennika. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i zawsze staramy się przygotować ofertę idealnie dopasowaną do okazji i waszych oczekiwań.

W celu wyceny skorzystaj z wiadomości prywatnej, formularza kontaktowego na stronieinternetowej lub e-maila, opisz swoje przyjęcie, a my przygotujemy ofertę.
Swoje usługi świadczymy na terenie Lubelszczyzny.

Zapraszamy na nasz profil na instagramie

liczba odwiedzin: 1943

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy