Zobacz zdjęcia (5)
Ciężki dym taniec w chmurach  balony LED, Tomaszów Maz - zdjęcie 1
Ciężki dym taniec w chmurach  balony LED, Tomaszów Maz - zdjęcie 2 Ciężki dym taniec w chmurach  balony LED, Tomaszów Maz - zdjęcie 3 Ciężki dym taniec w chmurach  balony LED, Tomaszów Maz - zdjęcie 4 Ciężki dym taniec w chmurach  balony LED, Tomaszów Maz - zdjęcie 5
1 / 5

Ciężki dym taniec w chmurach balony LED id:26633

Tomaszów Maz, łódzkie

O nas

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoje wesele.? Chcesz by twoja impreza pozostała w pamięci na długi czas.? A może szukasz firmy zajmującej się wynajmem sprzętu i gadżetów niezbędnych na każdej imprezie..? Dobrze trafiłeś, ponieważ firma Biegun Pirotechnika podążając za trendami panującymi w sferze ślubnej .

W naszej ofercie posiadamy wiele atrakcji weselnych

Taniec w chmurach – Pierwszy taniec Młodej Pary na weselu jest bardzo emocjonujący. Możemy sprawić aby był on wyjątkowy i bajkowy. Wyobraźcie sobie siebie poruszających się w kłębach dymu unoszącego się tuż nad ziemią. Jest to naprawdę niesamowite przeżycie jak i pole do popisu dla fotografa aby mógł wykonać wam niesamowite zdjęcia. Jesteśmy w stanie zadymić salę dla 100 osób jak i zarówno na 1000 osób. Każdy pokaz ciężkiego dymu może być podświetlony w różnych kolorach, co doda charakteru imprezie. Jest również wykorzystywany w spektaklach teatralnych aby podkreślić emocje i nadać tajemniczości. Koszty ciężkiego dymu zależne są od czasu piosenki i co się z tym wiąże doboru maszyny . Jest to niezbędnym elementem aby pokaz trwał przez cały taniec. Dodatkowo taniec w chmurach można połączyć z pirotechniką sceniczną.

Balony LED wypełnione helem są gorącą atrakcją weselną jak i wszystkich innych imprez zarówno w plenerze jak i zaciszu domowym. Balon ze światełkiem wypełniany jest helem i po zmroku wypuszczany do nieba. Jest to świetna zabawa dla Młodej Pary jak i wszystkich gości weselnych. Wszyscy goście wychodzą przed salę i każdy otrzymuje od nas balon poczym wszyscy razem po odśpiewaniu 100 LAT puszczacie je do nieba.

Lampiony szczęścia - Według chińskiej tradycji lampion zabiera ze sobą wszystkie troski i problemy, a my pozostajemy w szczęściu i bogactwie, dlatego są one często wykorzystywane na weselach. Lampiony także znalazły uznanie na wielu koncertach czy też dniach miasta gdzie są puszczane w ogromnych ilościach do nieba . W sprzedaży posiadamy lampiony w wielu kolorach jak i kształtach . Zapraszamy do zakładki lampiony w celu zapoznania się z ich ofertą.

Pirotechnika sceniczna - jest czynnikiem, który dzięki swojej charakterystyce wytwarza na scenie i podczas pierwszego tańca w połączeniu z ciężkim dymem magiczny klimat. Odpowiednio zsynchronizowany pokaz, w trakcie którego materiały pirotechniczne odpalane są we wcześniej ustalonych momentach sprawia na widzach niezapomniane wrażenie. Połączenie fontann i szpalerów oraz wodospadów iskier o różnych wysokościach z w pełni profesjonalnym oświetleniem oraz multimediami tworzy niebywały efekt i skutecznie podnosi widowiskowość każdego rodzaju imprezy. W trakcie trwania każdego z tego typu wydarzeń z wielką swobodą odnaleźć można kulminacyjny moment, w którym odpowiednio przygotowana pirotechnika sceniczna zaskoczy widzów pozwalając organizatorom na zdobycie uznania. W oprawę z pirotechniki scenicznej również można dodać płonące serca jak i szpalery z fontann rozświetlające na przykład przejazd pary Młodej .

Szpaler z fontannami – jest to przepiękne widowisko z kilkunastu fontann które może być wykorzystane w wielu momentach wesela. Cena jest zależna ilości i od doboru fontann czy mają to być fontanny wewnętrzne przy pierwszym tańcu , czy też zewnętrzne przy podświetleniu przejazdu pary młodej. Szpaler z fontann zawsze podniesie rangę wesela.

Zależy nam, żeby Twoja impreza była niesamowita i niezapomniana, dlatego w swojej ofercie posiadamy profesjonalne pokazy pirotechniczne jak i zarówno zestawy do samodzielnego odpalenia oraz dodatki specjalne, które urozmaicą każdy pokaz. Zestawy do samodzielnego odpalenia są idealną alternatywą dla pokazów profesjonalnych z obsługą. Wszystkie zestawy DSO posiadają niezbędne certyfikaty CE oraz są najlepszej jakości. Przygotowane przez naszą firmę zestawy są klasy 1.4 G, które nie wymagają pozwolenia i są w pełni bezpieczne w użyciu. Ceny zestawów zaczynają się już od 200 zł i posiadają pond 600 ładunków wybuchowych, a ich czas może być nawet ponad 6 minut.

Zapraszamy do rezerwacji terminów .

liczba odwiedzin: 2902

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie