Zobacz zdjęcia (5)
LENA z zespołem !!!, Łódź - zdjęcie 1
LENA z zespołem !!!, Łódź - zdjęcie 2 LENA z zespołem !!!, Łódź - zdjęcie 3 LENA z zespołem !!!, Łódź - zdjęcie 4 LENA z zespołem !!!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

LENA z zespołem !!! id:48887

Łódź, łódzkie
E-firma podpis elektroniczny

O nas

„LENA z zespołem” to grupa wokalno – instrumentalna grająca muzykę popularno – rozrywkową oraz biesiadną.

Członkowie zespołu grają razem od wielu lat, a w przypadku wokalistki i klawiszowca Krzyśka, którzy są rodzeństwem, to już pietnaście lat wspólnego grania.Wszystkimi sprawami dotyczącymi zespołu ,koncertów ,płyt ,studia, teledysków itp. zajmuje się Krzysiek.

W 2000 roku ukazała się pierwsza płyta grupy ”Serca rytm”, zawierająca piosenki o charakterze biesiadnym, ale nie tylko. Są tam również dwa utwory autorskie zespołu : „Bo tylko Ty” i „Wiatr”. Piosenka promująca płytę „Serca rytm”, to utwór Natalii Oreiro („Cambio dolor”), z polskimi słowami i trochę inną aranżacją, który przez wiele tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów Disco Relax.

Druga płyta zespołu – wydana w 2002 roku to materiał autorski, oprócz nowej wersji „Motyla” (Ireny Jarockiej). Pozostałe utwory mówią o życiu, miłości i marzeniach. Można posłuchać, ale przede wszystkim zatańczyć. Płyta zatytułowana jest: „Karuzela marzeń”.

Kolejna płyta jest również materiałem autorskim. Jej charakter nieco odbiega od poprzednich, ale wciąż emanuje mocnym brzmieniem gitar i słowiańską melodią. Jej tytuł to „Po co mi to wszystko” i jak nazwa wskazuje jest bardziej buntownicza i odważna.

„Nikt” to nasza najnowsza płyta wydana w lipcu 2009 roku .Jest to również autorski materiał stworzony z myślą o naszych fanach a więc z zachowaniem akcentów kojarzących się z naszą twórczością.

Na tej stronie można już obejrzeć teledysk do tytułowej piosenki „NIKT” a także posłuchać Demo płyty. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Zespół występuje na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, w szczególności na koncertach w całej Polsce.

Lena a właściwie Marlena (ur. 29.08.1973 ) – wokalistka, to również autorka tekstów i muzyki. Ukończyła studia na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ale jedynie muzyka jest tym, co naprawdę chce robić. Już jako siedmioletnia dziewczynka pisała wiersze i piosenki dla swoich najbliższych i tak zostało ( niestety oprócz wieku). Przez wiele lat razem z bratem urządzali w domu koncerty dla rodziny, grając i śpiewając znane i nieznane piosenki. Potem zaczęło się dorosłe życie, w którym muzyka zaczęła odgrywać poważniejszą rolę – sposobu na życie.

Obecnie zespół pracuje nad nową płytą, która powinna ukazać się niebawem.

Ponadto zespół wykonuje znane przeboje zagraniczne w nowych aranżacjach i z polskimi słowami.

liczba odwiedzin: 799

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie