Zobacz zdjęcia (5)
LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji, Warszawa - zdjęcie 1
LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji, Warszawa - zdjęcie 2 LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji, Warszawa - zdjęcie 3 LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji, Warszawa - zdjęcie 4 LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

LoveDecor Wypożyczalnia dekoracji id:45489

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • stoły

LoveDecor to wypożyczalnia dekoracji weselnych i bankietowych. Jeśli potrzebujecie ozdób na ważne uroczystości, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dysponujemy dekoracjami, wśród których znajdują się modne podtalerze, obrusy cekinowe, świeczniki w różnym stylu a także wazony i wysokie postumenty na kompozycje kwiatowe. Nasza oferta skierowana jest do par młodych samodzielnie dekorujących sale weselne lub par, które u florystów zamawiają kwiaty na wesele a u nas dobierają do nich wazony lub wysokie postumenty.

Wypożyczenie dekoracji stanowi alternatywę do ich kupowania. Przede wszystkim jest rozwiązaniem prostym i zajmuje mało czasu. Nie wymaga przeszukiwania internetu i ofert sklepów stacjonarnych, aby skompletować wymarzone dekoracje. Wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Wystarczy wybrać produkty, które Wam się podobają i skontaktować z nami. Wypożyczenie jest również rozwiązaniem tańszym niż zakup nowych dekoracji. Niewielkim kosztem możecie sprawić, że Wasze przyjęcie będzie oryginalne i wyjątkowe. Po samej uroczystości dekoracje wystarczy odesłać do nas.

Dużą uwagę poświęcamy parom młodym, które przygotowując uroczystość weselną szukają eleganckich i niepowtarzalnych dekoracji. Pomagamy i doradzamy, ponieważ rozumiemy jak ważna jest organizowana przez Was uroczystość. Jeśli sami organizujecie przyjęcie i nie macie pomysłu na motyw przewodni, doradzamy dobór dekoracji. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą satysfakcją.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1114

Popularne miasta w okolicy