Zobacz zdjęcia (5)
Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy, Miechów - zdjęcie 1
Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy, Miechów - zdjęcie 2 Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy, Miechów - zdjęcie 3 Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy, Miechów - zdjęcie 4 Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy, Miechów - zdjęcie 5
1 / 5

Makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy id:19984

Miechów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Witam!

Wykonam makijaż ślubny, wieczorowy, okolicznościowy. Makijaże wykonuję u siebie w domu w Miechowie (woj. małopolskie) oraz z dojazdem do klienta na terenie województwa: małopolskiego.

Na wizytę można umawiać się poprzez formularz kontaktowy, a ja wtedy, jeżeli będzie taka potrzeba udostępnię swój numer telefonu.

Ze względu na tryb mojej pracy, czasem nie jestem w stanie odebrać telefonu, więc proszę o cierpliwość :) i jak najbardziej proszę wtedy o sms-a a ja jak najszybciej postaram się skontaktować, bądź odpisać.

Nie wykonuję zabiegu stylizacji rzęs oraz nie świadczę (przynajmniej na chwilę obecną) usług fryzjerskich - wykonuję sporadycznie manicure hybrydowy ale tylko na naturalnej płytce i ewentualnie z jakimiś delikatnymi zdobieniami.

Makijaż wykonuję profesjonalnymi kosmetykami m.in. The Balm, Bourjoise, MakeUp Revolution, Sleek MakeUp, Inglot, Anastasia Beverly Hills itp.

Pędzle, którymi wykonuję makijaż są umyte i zdezynfekowane (nawet jeżeli dojeżdżam do klientki i maluję ich kilka to przed każdą jedną pędzle dezynfekuję). Oraz podczas wykonywania makijażu zachowuję zasady higieny i dezynfekcji.

W cenę każdego makijażu wliczone są kępki rzęs. Rezygnacja z kępek nie wpływa na obniżenie ceny makijażu.

Nie udzielam rabatów na makijaż.

Proszę zawsze, żeby podczas makijażu była tylko osoba, która będzie malowana.

W niektórych przypadkach proszę w wpłacenie bezzwrotnego zadatku w celu potwierdzenia terminu na makijaż.

Wskazówki i prośby przed makijażem:

1) Proszę kilka dni wcześniej zadbać o regulację brwi, ponieważ w dniu makijażu nie bardzo jest na to czas oraz gdybym zrobiła to w dniu makijażu, to skóra w tym miejscu będzie zaczerwieniona i podrażniona, a na taką skórę nie można aplikować kosmetyków kolorowych,ponieważ może grozić to reakcją alergiczną. To samo dotyczy się Pań, które mają wąsik. Zdarza się, że podkład może go podkreślić, dlatego gdy chcemy go usunąć to najlepiej zrobić to 1-1,5 tygodnia przed makijażem. Na skórze po usunięciu wąsika mogą pojawić się krostki bądź skóra może zacząć się złuszczać, a niestety żaden podkład tego nie przykryje. Dlatego tak ważne jest, żeby zrobić depilację dużo wcześniej.

2) Pamiętajcie, że gdy zbliża się termin makijażu absolutnie nie testujemy żadnych nowych kosmetyków: maseczek, kremów itp. W szczególności tyczy się to panien młodych!. Używamy tylko sprawdzonych kosmetyków.

3) Około tygodnia przed makijażem wykonujemy sprawdzony peeling enzymatyczny, dostosowany do naszego typu skóry. Gdy mamy pewność, że peeling nie podrażnia nam skóry to możemy go użyć również dzień przed makijażem. Gdy regularnie złuszczamy skórę sprawiamy, że nasz makijaż będzie wyglądał świeżo i będzie trzymał się znacznie dłużej :) Jeżeli tego nie wykonamy to nie oczekujmy, że makijaż będzie trwały.

4) Gdy chcemy wykonać mocniejsze złuszczenie skóry typu kwasy, mikrodermabrazja itp. to wykonujemy je znacznie wcześniej i proszę aby ostatni zabieg z serii zakończył się minimum 2 tygodnie przed makijażem. Nie chcemy raczej aby w dniu ślubu, wesela, przyjęcia czy sesji zdjęciowej, skóra zaczęła nam schodzić jak u węża ....

5) Proszę nie malować się w dniu makijażu! Jeżeli jest już to konieczne to używamy jak najmniejszej ilości produktów i najlepiej je zmyć minimum 1 godzinę przed makijażem. Skóra po demakijażu jest podrażniona i musi trochę odpocząć. A dzięki temu unikniemy niepotrzebnego łzawienia i zaczerwienienia skóry.

6) Proszę ustalać wizyty u fryzjera przed makijażem, a jeżeli już nie ma takiej możliwości to proszę przed makijażem umyć włosy. Gdy nie będą one umyte i po makijażu pójdziemy do fryzjera i gdy fryzjer zacznie nam myć głowę a na twarzy będzie zrobiony makijaż to cała moja praca pójdzie na marne, bo makijaż się zniszczy.

7) Gdy mamy tendencję do suchych ust to proszę zadbać o nie kilka dni przed makijażem. Można zrobić peeling cukier + miód albo jakiś inny sprawdzony. Nie zapomnieć o ich nawilżeniu pomadką regenerującą.

8) Makijaż wykonuję około godziny ( w zależności jaki to makijaż, może się zdarzyć troszkę krócej albo nawet troszkę dłużej)

9) Oprócz makijażu twarzy wykonuję również makijaż szyi i dekoltu (rozświetlenie) - dlatego proszę o założenie bluzki z głębszym dekoltem.

10) W niektórych wypadkach dojeżdżam do klientki - płatne od 0,5gr do 1zł/km (płatne w obie strony).

11) Makijaże na co dzień wykonuję u siebie w domu w Miechowie.

12) Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła przyjść na makijaż to proszę dużo wcześniej o informację, ponieważ są osoby, które czekają na liście rezerwowej.

13) Proszę o przychodzenie na makijaż punktualnie, jeżeli spóźnienie będzie większe jak 10 minut, mogę odmówić wykonania makijażu, ponieważ jedna spóźniona klientka = cały opóźniony dzień. Szanujmy swój cenny czas :)

Zastosowanie się do tych punktów gwarantuje nam sympatyczną i owocną współpracę :)

W końcu zadowolona i uśmiechnięta klientka to miód na moje serce :)

Serdecznie zapraszam

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Miechów, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 18:00 Wt: 06:00 - 18:00 Śr: 06:00 - 18:00 Cz: 06:00 - 18:00 Pt: 06:00 - 18:00 Sb: 06:00 - 16:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2232

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie