Zobacz zdjęcia (4)
Makijaże ślubne Makeup Gosia Tyszka, Warszawa - zdjęcie 1
Makijaże ślubne Makeup Gosia Tyszka, Warszawa - zdjęcie 2 Makijaże ślubne Makeup Gosia Tyszka, Warszawa - zdjęcie 3 Makijaże ślubne Makeup Gosia Tyszka, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Makijaże ślubne Makeup Gosia Tyszka id:31900

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Makijaż od wielu lat jest moją pasją. Dobrze dobrany i wykonany wydobywa najpiękniejsze cechy każdej kobiety. Dopasowuję makijaż do urody i stylu klientki, dzięki czemu niezależnie od okazji poczujesz się piękniejsza. Pracuję tylko i wyłącznie na profesjonalnych i wysokiej jakości kosmetykach (MAC, Estee Lauder, Smashbox, Urban Decay), dzięki czemu nie musisz obawiać się, że Twój makijaż okaże się nietrwały.
Przed wykonaniem makijażu zawsze przeprowadzam krótki wywiad z klientką, aby poznać jej indywidualne potrzeby: dowiedzieć się jak maluje się na co dzień, oraz w jakim typie makijażu czuje się najlepiej – pozwala mi to na indywidualny dobór makijażu w którym poczujesz się jak milion dolarów :).
Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę. Makijaże wykonuję zarówno u siebie, jak i z możliwością dojazdu do klientki.
Oferuję również szkolenia i warsztaty z zakresu makijażu – nauczę Cię jak malować się w taki sposób, aby wydobyć swoje atuty również na co dzień.

Zakres usług:

*makijaż ślubny
*makijaż glamour
*makijaż wieczorowy
*makijaż dzienny

Zapraszam także na mój fanpage na FB.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1322

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie