Makrowizja Studio Film Ślubny

Czermna, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Oferujemy produkcję filmów na wysokim poziomie technicznym jak i artystycznym. W swoją pracę wkładamy maksimum wysiłku i zaangażowania po to, aby Państwa filmy stanowiły cenną i niezapomnianą pamiątkę, do której będą Państwo chętnie wracać po latach. Tworząc filmy korzystamy ze sprawdzonych technik operatorskich, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać oryginalne ujęcia, a dzięki przemyślanemu procesowi postprodukcji łączymy je w całość, dbając o prawidłowe odwzorowanie koloru, klimatu, nastroju jaki towarzyszył Państwa uroczystości. Pracujemy we dwójkę, dzięki czemu to samo wydarzenie rejestrujemy z różnych punktów widzenia. Możliwość rejestracji materiału za pomocą dwóch różnych kamer daje nam nie tylko pewność uchwycenia najważniejszych scen, ale także pozwala stworzyć lekki, ciekawy i nie monotonny film, składający się z wielu scen, zbliżeń, ukazania detali, ruchu, słowem wszystkiego co jest potrzebne, aby film oglądało się z zaciekawieniem.
Pracujemy na sprzęcie pozwalającym uzyskać kinowy efekt wizualny, stosowany w wysokobudżetowych produkcjach. Szeroki wachlarz zastosowań sprzętu filmowego pozwala nam dostosować się do każdej sytuacji napotkanej podczas pracy.
W swoich produkcjach nie stosujemy żadnych animacji oraz innych "efektów" które były obecne w każdym filmie poprzedniej generacji. Praca we dwóch operatorów pozwala nam zachować większy dystans do otaczających nas ludzi i wydarzeń, dzięki czemu - wbrew pozorom - jesteśmy mniej widoczni i rzucający się w oczy, a przede wszystkim daje możliwość rejestracji ciekawego i różnorodnego materiału filmowego.

Makrowizja Studio Film Ślubny
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Jarosław i Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 07-11-2021

Film sam w sobie niesamowicie nam się podobał. W ciągu miesiąca obejrzeliśmy go kilka razy i za każdym jedynym udało nam się wyłapać coś nowego. Wzięliśmy godzinny pakiet wraz z teledyskiem i jak to ujął nasz znajomy montażysta filmów - "to jest mistrzostwo, by przez godzinę utrzymać widza w napięciu i zaciekawieniu" - a tu się to udało :) Obsługa i wsparcie w trakcie przygotowań, ślubu i wesela również niezastąpione. Dziękujemy!

Nazwa firmy: Makrowizja Studio
Imię i nazwisko: Stanisław Helon
Adres: Czermna, 247, 38-245, woj. małopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 4056

Wyjątkowe sale weselne w mieście Czermna

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy