Zobacz zdjęcia (5)
Mario Mythos Pietrzykowski, Zielona Góra - zdjęcie 1
Mario Mythos Pietrzykowski, Zielona Góra - zdjęcie 2 Mario Mythos Pietrzykowski, Zielona Góra - zdjęcie 3 Mario Mythos Pietrzykowski, Zielona Góra - zdjęcie 4 Mario Mythos Pietrzykowski, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Mario Mythos Pietrzykowski id:45466

Zielona Góra, lubuskie

O nas

Od wielu lat oddaję się z pasją tworzeniu niecodziennych smaków i kompozycji koktajlowych. Doświadczenie zdobywałem w wielu miejscach na całym świecie, miałem okazję serwować efekty tej pracy klientom kilku hoteli 4 i 5*.

Posiadam międzynarodowy certyfikat barmańśki, uzyskany po ukończeniu, z wyróżnieniem, Studium Miksologii. Byłem pierwszym profesjonalnym barmanem Ziemi Lubuskiej. Wiele lat brałem udział w mistrzostwach Polski, Cypru, startowałem w wielu barmańskich konkursach. Dwukrotnie zajmowałem 11. miejsce w kraju z ponad 200 zrzeszonych barmanów w SPB-PBA i 7. miejsce podczas Mistrzostw na Cyprze w stylu klasycznym.

Miksologia to moja pasja. Każdy wieczór, każda okazja, każdy klient, to nowe wyzwanie. Każda kompozycja, to zupełnie nowy zestaw składników i estetycznych dodatków.

Co tydzień znajdziesz na tej stronie relaksujące propozycje na dobry początek weekendu, niektóre z nich polecą moi fantastyczni znajomi z branży, także utytułowani Mistrzowie sztuki Miksologii. Wszystkie nowe, niepowtarzalne, tworzone z potrzeby chwili, na poprawę dobrego nastroju. Kto wie?! Może Was zainspiruję?! Może będziecie chcieli poznać receptury?!

Jeśli planujesz niebywały event, czekasz na wspaniałą uroczystość, szukasz unikalnych propozycji i kompozycji – jestem do Twojej dyspozycji. Do Twojej dyspozycji poza ofertą koktajli, pełen serwis, organizacja i obsługa baru.

liczba odwiedzin: 1007

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie