Zobacz zdjęcia (5)
MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie, Wrocław - zdjęcie 1
MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie, Wrocław - zdjęcie 2 MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie, Wrocław - zdjęcie 3 MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie, Wrocław - zdjęcie 4 MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie id:47651

Wrocław, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wspólnie piszecie nowy rozdział Waszego życia. Ślub jest jego początkiem. Tak wyjątkowym, że jedynym i niepowtarzalnym. Jako fotograf i filmowiec wiem, jak w takich chwilach zatrzymać dla Was czas i uchwycić Wasze emocje i uczucia. Wiem, ponieważ od ponad 10 lat zajmuję się sztuką fotografii i filmu. Wasz Ślub będzie nie tylko cudowną chwilą, ale pamiątka o nim będzie miała artystyczny walor.

Opinie (5)

MemosStudio PHOTO & VIDEO - Fotografa ślubna i filmowanie id:47651
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Wołów
Data dodania: 27-10-2020

Kolega polecił mi Pana Marcina. Byliśmy zaskoczeni z Małżonką, że fotograf i kamerzysta (w jednym) może mieć takie podejście. Nie narzucał się, nie przeszkadzał a jednocześnie był wszędzie tam gdzie być powinien. Miał ciekawe sugestie co do zdjęć "pozowanych", i wyszły one dosłownie artystycznie. Kreatywnie i z pasją podchodzi do tego co robi. Ma wzorowe wręcz wyczucie sytuacji. A przy tym serdeczny i komunikatywny. I co bardzo z Żoną cenimy był punktualny i słowny. Z pełną odpowiedzialnością polecamy.

E
ELIZA
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-10-2019
Warszawa
Data dodania: 23-10-2020

Mój mąż jest Anglikiem, szukaliśmy fotografa, który rozmawiałby płynnie po angielsku, byliśmy na ślubie gdzie Marcin był fotografem i widzieliśmy go w akcji. Widzieliśmy także jego zdjęcia i bardzo nam się podobały, jak również osobowość i sposób, w jaki miał wszystko pod kontrolą. Nie zastanawialiśmy się ani sekundy i skontaktowaliśmy się z Marcinem. To była najlepsza decyzja, jaka mogliśmy podjąć, Marcin był świetny a jego zdjęcia są niesamowite.

Eliza i Kriss

M
Marzena i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-11-2019
Wrocław
Data dodania: 23-10-2020

Marcin stawia na naturalność, jego zdjęcia oddają co czuliśmy tego dnia. Jest ich ponad 1000 a każde jest inne. Oglądaliśmy nasze zdjęcia już wiele razy i za każdym razem zachwycają tak samo. Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwili.
Dziękujemy
Marzena i Maciej

S
Sebastian i Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Pabianice
Data dodania: 21-10-2020

Znaleźliśmy Marcina na jednym z grup o tematyce ślubnej, jego zdjęcia od razu nam się spodobały, postanowiliśmy się z nim skontaktować i od pierwszej rozmowy wiedzieliśmy, że będzie naszym fotografem. Marcin był z nami od przygotowań do późna w nocy, jego zdjęcia oddają wszystko tak jak było, od początku do końca. Każde zdjęcie jest idealne. Polecamy serdecznie.


Paulina i Sebastian

P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Łódź
Data dodania: 12-10-2020

Polecamy z całego serca! Marcin nagrywał teledysk na naszym ślubie i robił sesję narzeczeńską. Uchwycił wszystkie najważniejsze momenty. Profesjonalista z dużym doświadczeniem, dobrym okiem do zdjęć. Szybki termin realizacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy gorąco.

MARCIN
14-10-2020

Dziękuje kochani za to,że pozwoliliście mi być częścią waszego najważniejszego dnia w życiu. Praca na waszym ślubie sprawiła mi wiele przyjemności. Trzymajcie się mocno i wszystkiego najlepszego na przyszłość.

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1470

Popularne miasta w okolicy