m.fotografika - Monika Matuszewska - fotografia ślubna

Węgliniec, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Każda Para Młoda jest wyjątkowa, a Wasz dzień wymaga równie wyjątkowego traktowania.
Do wszystkich uroczystości podchodzę całkowicie indywidualnie - staram się utrzymać klimat panujący tego dnia na zdjęciach oraz podczas późniejszej ich obróbki. Nie znajdziecie u mnie dwóch identycznych reportaży, robię wszystko aby podkreślić unikalne piękno Waszej idealnej uroczystości.

Jestem młodą fotografką z Dolnego Śląska, która kocha uwieczniać na zdjęciach ważne momenty z Waszego życia. Dlaczego akurat fotografia? Przede wszystkim zdjęcia są niepodważalnie jedną z najtrwalszych i najpiękniejszych pamiątek, które mogą towarzyszyć Wam gdziekolwiek jesteście – w klasycznej papierowej formie, i tej znacznie nowocześniejszej, elektronicznej. Jedno zdjęcie potrafi często wyrazić mnóstwo emocji, których nie da się ubrać w słowa. I takie jest właśnie moje zadanie - zatrzymać to wszystko w fotograficznych kadrach.

Wasze szczęście i piękno uwieczniam najczęściej w okolicach Zgorzelca, Bolesławca, Lubania i Wrocławia oraz na terenie całego Dolnego Śląska. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abym odwiedziła dalsze rejony naszego pięknego kraju, jeśli postawicie na moje usługi :)

Wierzę, że współpracując stworzymy razem coś pięknego, a jeśli marzycie o pamiątce na całe lata - zapraszam Was serdecznie do kontaktu.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do wszystkich uroczystości podchodzę całkowicie indywidualnie - staram się utrzymać klimat panujący tego dnia na zdjęciach oraz podczas późniejszej ich obróbki. Nie znajdziecie u mnie dwóch identycznych reportaży – samodzielnie tworzę do każdego z nich własne presety, które mają za zadanie podkreślić piękno Waszej idealnej uroczystości. Dzięki własnoręcznie przygotowanemu formularzowi pytań, możemy wspólnie ustalić wszystkie istotne szczegóły Waszego cudownego dnia, natomiast zdjęcia, które otrzymujecie są efektem końcowym naszej współpracy, a ta opiera się przede wszystkim na rozmowie o naszych wzajemnych oczekiwaniach i wzajemnej pomocy, aby uczynić ten dzień jeszcze piękniejszym!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Spojrzenia.
Tak, to zdecydowanie są spojrzenia i uczucia, emocje, które da się wyczytać z ludzkich oczy. Nie ma rzeczy, która mogłaby się z tym równać!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każdy z przygotowanych przeze mnie pakietów oferuje usługi fotografa od przygotowań aż do oczepin. Godziny i etapy z tego dnia, które chcecie uwiecznić, ustalam całkowicie z Wami :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to dzień Waszego ślubu, przygotowania, ceremonia ślubna i wesele - jednakże moje usługi mają znacznie szerszy zakres, od sesji zaręczynowych i narzeczeńskich, aż po plenerowe i rodzinne ;)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Wiele lat temu, jeszcze w szkole podstawowej, kiedy pierwsze uzbierane kieszonkowe wydałam na "małpkę", zasilaną zwykłymi bateriami AAA.
Prawdziwa pasja zaczęła się wraz z pierwszą amatorską lustrzanką oraz odkryciem, że nie tylko kwiatki wychodzą ładnie na zdjęciach. Tak zaczęły się pierwsze sesje w towarzystwie rodziny czy znajomych, później sesje portretowe dla bliższych i dalszych znajomych, a następnie reportaże z przyjęć i w końcu wesel, które całkowicie skradły moje serce.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Samą fotografią zajmuje się już od około 6 lat, w branży ślubnej działam od około 3 lat.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Bazuję na sprzęcie marki Nikon (2 x Body D850, obiektywy firmy Nikon oraz Sigma, lampy błyskowe firmy Quadralite)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Niezależnie od pakietu, zawsze oferuję galerię internetową z której możecie pobrać zdjęcia w pełnej rozdzielczości oraz mniejszej - do umieszczenia w Internecie, link do galerii możecie również udostępniać swoim bliskim - natomiast w zależności od pakietu lub od Waszego wyboru, może być to również pendrive, odbitki w pięknym pudełku oraz najbardziej wyjątkowy (bo Wasz!) fotoalbum.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, jak najbardziej posiadam odpowiednie dokumenty i znam zasady dot. fotografowania w obiektach sakralnych. Znam również dokładnie przebieg tradycyjnej Mszy Świętej w kościele katolickim oraz miałam przyjemność fotografować również ceremonię zaślubin w Kościele protestanckim.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Osobiście uważam, że takim zdjęciem jest fotografia na której jesteście wyjątkowo naturalni, gdzie zapominacie na chwilę o otaczających Was osobach i skupiacie się tylko na sobie. I to wspomniane wcześniej spojrzenie - to spojrzenie pełne miłości i wszystkich emocji, które towarzyszą Wam tego dnia, to jest ta magia, która tworzy idealne zdjęcie!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Jest mi naprawdę ciężko jednoznacznie to określić, ze względu na to, że każdy ślub jest zupełnie inny i każdy przeżywa te chwile inaczej. Jeśli jednak miałabym wybierać, najbardziej lubię moment składania sobie przysiąg, czy to w Kościele czy w USC, czy w plenerze - jesteście wtedy totalnie skupieni na sobie, jeszcze z odrobiną stresu, ale zazwyczaj takim pięknem i szczęściem emanującym z Waszych twarzy, że nie da się tego zapomnieć.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski - średniozaawansowany, w konkretnych dziedzinach wiedzy pewnie nie byłabym bardzo rozgadana, ale w codziennych rozmowach i neutralnych tematach mówię płynnie :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zdecydowanie jak najbardziej! Dostępne na mojej stronie pakiety możecie dowolnie modyfikować w formularzu kontaktowym na mojej stronie lub możemy obmyślić plan działania wspólnie :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Żadne warunki nie są mi straszne! Wykonywałam zdjęcia w pełnym słońcu, ulewnym deszczu, a nawet śnieżycy. Nie ważne jak, ważne z kim!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Posiadam lampy błyskowe, jednakże kiedy mogę staram się korzystać z naturalnego oświetlenia. Was również zachęcam do zadbania o to aby miejsce Waszej uroczystości było dobrze oświetlone, ręczę za to że doda to tylko piękna na uwiecznionych zdjęciach :)

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: m.fotografika
Imię i nazwisko: Monika Matuszewska
Adres: Węgliniec, 59-940, woj. dolnośląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 07:00 - 21:00 Wt: 07:00 - 21:00 Śr: 07:00 - 21:00 Cz: 07:00 - 21:00 Pt: 07:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 1921

Wyjątkowe sale weselne w mieście Węgliniec

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy