Zobacz zdjęcia (5)
Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami, Warszawa - zdjęcie 1
Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami, Warszawa - zdjęcie 2 Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami, Warszawa - zdjęcie 3 Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami, Warszawa - zdjęcie 4 Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami id:37088

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Urodziłem się w Warszawie, choć przez większość życia wychowywałem się w małym miasteczku. Dużo podróżuję. Kocham miasto nocą. Jeśli mam taką możliwość, zabieram ze sobą aparat. Czasem wydaję mi się, że jestem bardziej narratorem niż fotografem. Opowiadam historie za pomocą aparatu. To co robię to kreowanie wspomnień w najczystszy sposób. Ingerowanie w wydarzenia wolę zostawić Wam. Pokażcie mi swój świat, a ja stworzę z tego niezapomnianą i piękną opowieść
Nie zrozumcie mnie źle, ale chcę od Was autentyczności, szczerości i bliskości// Prawdziwej, szalonej miłości// Proszę, żebyście niczego się przy mnie nie wstydzili, żebyście byli sobą za wszelką cenę// Chcę pracować dla ludzi, którzy śmieją się, płaczą i flirtują ze sobą/

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z mojej oferty, ponieważ otrzymacie niepowtarzalne zdjęcia, które będą dotykały najgłębszych sfer Waszej duszy. Gwarantuję, że sposób w jaki zostanie przedstawiony Wasz reportaż sprawi, że będziecie do niego wracać częściej niż od przyjazdu do przyjazdu znajomych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta wyróżnia się jedynie percepcją, którą dysponuje. Uwielbiam ulotne, niesztampowe momenty, które decydują o wyjątkowości każdego zlecenia. Skupiam się na subtelności i pięknie, które drzemie w każdym z nas. Wystarczy je tylko zręcznie pokazać.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Uważam za wielkie wyróżnienie fakt, że zostałem umieszczony na listę poleceń przez znany w polskiej fotografii ślubnej duet dr5000

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Tak naprawdę każde zlecenie jest inne, stąd zakres godzinowy będzie za każdym razem różnił się nieznacznie. Pracuję od wczesnych przygotowań do oczepin. Zazwyczaj jest to godzina 11/12 do 1 w nocy

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie znajdą Państwo reportaż ślubny. Kolejne usługi takie jak sesja narzeczeńska, poślubna, czy choćby fotoalbum można dodawać wedle życzenia.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nigdy, ponieważ uważam, że lepiej robić coś rzetelnie w jednej dziedzinie, niż imać się wszystkiego po trochu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Zacząłem zajmować się fotografią jeszcze jako nastolatek. Poza fotografią ślubną miałem roczny epizod w dużym modowym studio w Warszawie, jako asystent fotografów. Opanowałem przez ten czas umiejętność zarządzania światłem błyskowym oraz pracy z klientem we wszelkich możliwych warunkach. Warto też dodać, że ukończyłem studium podyplomowe na Akademii Fotografii w Warszawie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej jestem od 2016 roku i mogę z radością przyznać, że odczuwam z każdym kolejnym rokiem nowo odkryte umiejętności. Każdy rok jest również rokiem pokory, ponieważ wbrew pozorom jest to bardzo wymagająca fotografia, łącząca elementy reportażu, portretu, dokumentu, a często również lifestyle'u.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Często spotykam się z tym pytaniem. Wbrew pozorom fotografia ślubna jest trochę jak wesołe miasteczko. Pełen przekrój emocji. Wszelkich emocji. Ludzie różnie reagują na radość, stres, nieoczekiwane zdarzenia. Najpiękniejszy w tej pracy jest kontakt z ludźmi, możliwość wejścia w ich intymny świat. Jestem młodym facetem, ale mam wielkie szczęście, gdyż mogę uczyć się różnych twarzy miłości.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wg mnie sprzęt ma drugorzędne znaczenie, ponieważ liczy się przede wszystkim umiejętność bycia w odpowiednim miejscu, blisko ważnych wydarzeń. Jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie pracuję na bezlusterkowcach marki nikon, z6, dwa aparaty. Kilka obiektywów. Kilka lamp błyskowych używanych na sali weselnej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest o tyle istotne, że zapewnia duże prawdopodobieństwo bezawaryjności podczas pracy. Moje aparaty są serwisowane, kalibrowane i czyszczone co sezon. Dzięki temu mam pewność, że idąc na zlecenie mogę sobie pozwolić na pełną swobodę pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj pracuję na weselach sam. Jeżeli liczba osób przekracza 200, wtedy sugeruję moim parom, aby rozważyły opcję drugiego fotografa.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze jestem ubrany schludnie. Przeważnie na czarno i elegancko. Żadnych jeansów, żadnych butów trekingowych, żadnych "eleganckich" koszul z krótkim rękawkiem(pozdrawiam 90% kamerzystów)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia są dostępne w trzech formatach: 1) galeria internetowe z możliwością pobierania zdjęć przez gości 2) pendrive ze wszystkimi zdjęciami w pełnej rozdzielczości dla pary młodej, 3) zdjęcia wydrukowane w formie odbitek lub fotoalbumu

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania waha się od momentu, w którym odbywa się ślub. Na początku sezonu moje pary czekają na zdjęcia maksymalnie 30dni. W wysokim sezonie czas ten oscyluje w okolicach 80 dni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie odzwierciedla duszę osób fotografowanych. Wydobywa szerokopojęte piękno i powoduje emocjonalną reakcję u oglądających.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Zdecydowanie najbardziej lubię przygotowania oraz plener ślubny. Wynika to z intymności, jaką mogę uzyskać razem z zakochańcami.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Z wielką radością realizuję sesje zagraniczne. Miałem przyjemność odwiedzić jak dotąd Szkocję i Włochy. Nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł wyruszyć w przygodę razem z Wami.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje pary zdecydowanie chętniej wybierają plenery w naturze. Las, jezioro, góry, morze. Plenery miejskie również są piękne, ale czasami ilość osób dookoła może być przytłaczająca, a to zaburza idee intymności na sesji.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Villa Orlando, Italia. Przepiękną XIX wieczna willa nad brzegiem toskańskiego jeziora.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staram się czerpać z tego, co otrzymuję na weselach od moich par. Staram się ingerować w wydarzenia jak najmniej. One są na tyle piękne, że pokazane w odpowiedni sposób same się obronią.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Postarajcie się nie myśleć, że musicie rozmawiać ze wszystkimi. przerzućcie obowiązki na świadków i cieszcie się z jednego z najważniejszych dni w życiu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

angielski c1, niemiecki podstawy podstaw, nic więcej;)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

zazwyczaj inspirują mnie historie ludzi, wszelkie historie. Fotograficzny wzorem są Whitesmoke studio, Adam Trzcionka, LMfoto

Opinie (1)

Ministerstwo Światła-pozwól opowiedzieć mi Wasz dzień moimi oczami id:37088
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-07-2019
Warszawa
Data dodania: 23-02-2020

Konrad to świetny fotograf i wybitna osobowość która potrafi pracować wykrzesać masę energii z każdej pary ślubnej!

Konrad
23-02-2020

Dzięki Kuba za wszystkie słowa:) Wielkie zaskoczenie! Jesteś pierwszą osobą, która wystawiła mi jakąś tam ocenę, a myślałem, że ten portal jest w tej kwestii martwy;p Wszystkiego dobrego

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 2408

Popularne miasta w okolicy