Mistrzowie Ceremonii: DJ Wesele id:16149

Kontakt

531-633...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 09-09-2015
Liczba odwiedzin: 1629

Oferta

Zależy Ci na tym aby Twoje przyjęcie weselne przeszło do historii jako kultowe i legendarne wśród grona Twojej rodziny i przyjaciół?

Mistrzowie Ceremonii to Renomowana Obsługa Przyjęć Okolicznościowych - nasz dj weselny gwarantuje szampańską zabawę, a wodzirej wesele z klasą i w dobrym stylu.

W rozsądnej cenie proponujemy:

- profesjonalnego wodzireja (student Muzykologii KUL, 6 letnie doświadczenie na scenie oraz w studiu radiowym + wysoka inteligencja i kultura osobista)

- profesjonalnego dja (setki przyjęć weselnych, firmowych, szkolnych i klubowych w Wielkiej Brytanii i całej Polsce + ogromna wiedza muzyczna i repertuar + gwarancja spełnienia każdej muzycznej prośby)

- nagłośnienie przystosowane do przyjęć do 200-300 osób (estetyczny wygląd + odpowiedni rozmiar)

- oświetlenie (eleganckie, nastrojowe światła, odpowiednie na przyjęcie weselne, a nie dyskotekę!)

- bezpłatny dojazd do 50km i konsultacje

Nasz Dj na wesele i wodzirej gwaratują zabawę na wysokim poziomie, a dzięki przystosowanemu do eleganckich przyjęć nagłośnieniu i oświetleniu Twoje zdjęcia z przyjęcia weselnego będą wyglądały bajecznie.

Wszystkie elementy przyjęcia weselnego takie jak: powitanie, pierwszy taniec, repertuar, podziękowania dla rodziców, oczepiny i zabawy są konsultowane z Państwem po to żeby wszystko obyło się dokładnie tak jak Państwo sobie tego życzą.

Uroczystość weselna jest tylko raz - masz tylko jedną szansę aby zrobić to w najlepszym stylu - zaufaj profesjonalistom.

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o swój termin zanim zrobi to ktoś inny.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Mistrzowie Ceremonii: DJ Wesele id:16149
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ola i Rafał
Dodano: 25-05-2016
Data imprezy: 21-05-2016
Mistrzowie Ceremonii wspaniale poprowadzili nasze wesele. Chłopaki są bardzo kulturalni i inteligentni, wiedza jak zadbać o dobrą zabawę :) Goście świetnie się bawili i szczerze chwalili oprawę muzyczną :) Dziękujemy!
(5)
Autor: Ewelina i Marceli
Dodano: 23-09-2015
Data imprezy: 19-09-2015
Szczerze polecamy Mistrzów Ceremonii.Chłopaki bardzo kontaktowi o wysokiej kulturze osobistej.Potrafią bardzo szybko sprostać gustom gości,mimo że nasz pierwszy kontakt był dopiero na przyjęciu weselnym.

(5)
Autor: Urszula i Krzysztof
Dodano: 11-09-2015
Data imprezy: 28-08-2015
Wraz z żoną polecamy Mistrzów Ceremonii do prowadzenia zabawy weselnej. Bardzo dobry kontakt, sprzęt i kultura osobista. Chłopaki wiedzą co robią, są w stałym kontakcie z obsługą wesela i wiedzą co i kiedy zagrać. Byli naszym pewnym punktem. Nie baliśmy się zostawić im więcej swobody, dzięki czemu w tym ważnym dniu mieliśmy trochę mniej na głowie.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:MistrzowieCeremonii
Imię:Michał
Nazwisko:Kowalski
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-209
Adres:Frezerów 3

Nowe ogłoszenia