Zobacz zdjęcia (9)
Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 1
Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 2 Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 3 Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 4 Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 5
Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 9

Motocykl Harley Davidson z wózkiem (koszem) bocznym wynajem do ślubu id:51606

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
518-853...

O nas

Do wszystkich wspaniałych emocji, które będą Ci towarzyszyć w dniu Twojego ślubu, dodaj jeszcze te: ekscytację, zachwyt i poczucie wolności.

Oferujemy wynajem klasycznego motocykla Harley Davidson Sportster z wózkiem bocznym.

Wizja podjechania do ślubu jednośladem jest oryginalna i urzekająca, ale zniechęcić do tego pomysłu może strach przed ewentualnym upadkiem i niepewność o stan sukni - panna młoda nie powinna mieć takich zmartwień w dniu ślubu.

Nasz piękny, trójkołowy Sportster rozwiązuje te problemy. Wygodna gondola zapewnia mu stabilność i pomieści nawet najbardziej okazałą suknię.

Takie wejście zrobi wrażenie i doskonale wpisze się w elegancką imprezę.
Rasowy, amerykański styl, błyszczące chromy i charakterystyczny warkot silnika w układzie V - to wszystko przyprawi gości, a przede wszystkim Was, o dreszcze. Te emocje pomoże ostudzić wiatr we włosach podczas przejażdżki.

Razem z motocyklem otrzymacie czarno-białe kaski pokryte skórą (jeden z welonem i/lub wiankiem, drugi z goglami), tablicę rejestracyjną "MŁODA PARA" oraz podstawową dekorację z białych sztucznych kwiatów. Gwarantujemy, że wszyscy będą chcieli się fotografować z tym cackiem.

Pojazd zarejestrowany jest na 3 osoby. Istnieje możliwość wynajmu wraz z kierowcą.

Obejrzyj zdjęcia i skontaktuj się z nami.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Anna 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
518-853...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2638
Zadzwoń
518-853...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie