Zobacz zdjęcia (15)
Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 1
Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 2 Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 3 Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 4 Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 5
Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 15

Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna id:33597

od 2200 do 3500 zł / dzień
Wrocław, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dzień dobry :)

Mam na imię Ola, jestem fotografką ślubną i portretową. W wolnym czasie lubię fotografować przyrodę.

Profesjonalnie robię zdjęcia od 5 lat, w tym przez ponad 2 lata pracowałam jako fotgograf w Wielkiej Brytanii.
Przyjmuję zapisy na reportaże i sesje ślubne na rok 2022 i 2023. Jeśli planujesz swój dzień ślubu i szukasz fotografa, albo marzy Ci się sesja indywidualna, narzeczeńska, ślubna lub ciążowa/rodzinna, z wielką przyjemnością będę dla Ciebie fotografować!

Uważam, że fotografia daje nam coś niezwykłego: potrafi zamknąć ważne i piękne dla nas chwile w kadry, do których możemy powracać.

Moje Pary opisują mnie jako bardzo przyjazną, otwartą i pomocną osobę, która potrafi sprawić, abyście poczuli się zrelaksowani przed obiektywem. Podczas ślubu pracuję bez wytchnienia od porannych przygotowań, poprzez ceremonię, aż po wieczorne zabawy na parkiecie. Sprawia mi ogromną radość, gdy jesteście szczęśliwi z powodu efektów mojej pracy. Znam wartość wspaniałych fotografii ukazujących jeden z najważniejszych dni Waszego życia, i zawsze staram się Wam pomóc jak tylko potrafię. Jestem tu dla Was i macie we mnie oparcie. Zawsze chętnie porozmawiam i spotkam się na herbacie lub kawie - lub też online przez kamerkę np. na Messengerze, by odpowiedzieć na Wasze pytania :)​

Będzie dla mnie wyróżnieniem stworzyć i opowiedzieć również Waszą historię. Jeśli mi zaufacie, razem stworzymy przepiękną pamiątkę dla Was i Waszej rodziny, która nawet po wielu latach przywoła magię wspomnień.

Mieszkam w okolicach Wrocławia, działam więc przede wszystkim na terenie Dolnego Śląska, ale chętnie wybiorę się do Was w dalsze rejony Polski :) działam także na obszarze województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, jak również i innych rejonów naszego kraju.

Serdecznie zapraszam Was do kontaktu ze mną, z miłą chęcią wysłucham Waszej opowieści i poznam Was bliżej!

Oferta Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna i portretowa

Pakiety ślubne

od 2200 do 3500zł/ dzień

Największy pakiet obejmuje cały dzień fotografowania Waszego ślubu i wesela: począwszy od porannych przygotowań, poprzez błogosławieństwo Rodziców, ceremonię w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, życzenia gości, zabawę na weselu oraz krótką sesję ślubną w okolicy. Pracuję maksymalnie do północy. Maksymalna liczba godzin to 12. Otrzymujecie co najmniej 500 profesjonalnie obrobionych zdjęć na pendrivie w pięknym pudełeczku oraz 100 odbitek zdjęć, które sami wybieracie. Cena obejmuje także sesję narzeczeńską, na którą umawiamy się przed ślubem. Z sesji dostajecie co najmniej 50 zdjęć.

W ofercie mam również mniejsze pakiety, jeśli nie potrzebujecie fotografa na cały dzień.

Opinie Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna i portretowa (2)

Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna id:33597
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wrocław
Data dodania: 17-12-2022

Ola to prawdziwa Wróżka :) Jeśli zależy Wam na osobie zaangażowanej i pracującej z pasją, to nie musicie dalej szukać. Zdjęcia są piękne, a współpraca przebiega w naprawdę miłych warunkach. Nawet największe wstydziochy poczują się przy Oli swobodnie.

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Wolimierz
Data dodania: 06-11-2021

Cudowna osoba. Kreatywna, pomocna i uśmiechnięta. Współpraca z Olą była rewelacyjna tak samo jak zdjęcia. Zdecydowanie polecamy! Jeśli jeszcze nie macie fotografa to się nie zastanawiajcie. Nie będziecie żałować.

Kontakt Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna i portretowa

Nazwa firmy: Wróżka Okruchów - artystyczna fotografia ślubna i portretowa
Imię i nazwisko: Aleksandra Machowska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1512

Popularne miasta w okolicy