Restauracja - OBERŻA POD SZYBEM id:14979

Oferta
Dodaj do plannera

OBERŻA POD SZYBEM to przede wszystkim najlepsze miejsce dla wszystkich zmotoryzowanych, którzy w trasie preferują doskonałą, smaczną staropolską kuchnię. To także idealne miejsce na posiłek z dziećmi, bowiem przy Oberży znajduje się wyjątkowy plac zabaw, gdzie maluchy na pewno nie będą się nudzić podczas postoju.

Oberża pod Szybem to również dosknale miejsce dla tych, którzy myślą o organizacji profesjonalnych imprez okolicznościowych oraz imprez zakładowych. Oberża zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 3, klika kilometrów za Polkowicami w kierunku Zielonej Góry. W jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się górniczy Szyb SW 1 im. Jana Wyżykowskiego (oddział ZG Polkowice-Sieroszowice). To powoduje, że z naszej oferty często korzysta brać górnicza (np. emerytalne pożegnania, imprezy rodzinne).

Cała restauracja, tak, jak pozostałe nasze obiekty, nawiązuje do staropolskiego klimatu. Przestronna sala główna przygotowana jest na organizację przyjęć do 200 osób (przy stołach) oraz do 120 osób przy imprezach przewidujących część taneczną. Z tej możliwości korzystają głównie przyszli małżonkowie.

Do dyspozycji gości oddajemy wygodny zamykany parking na 35 samochodów. Niezaprzeczanym atutem obiektu są wspaniałe potrawy, w tym te z grilla przyrządzane na oczach klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Warto sprawdzić ofertę.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • ilość sal: 2
  • klimatyzacja
  • parking strzeżony
  • taras

Liczba gości

  • min. ilość osób: 30
  • max. ilość osób: 100

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

601-449...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
887-871...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Restauracja - OBERŻA POD SZYBEM
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Polkowice
Data dodania: 22-05-2015
Liczba odwiedzin: 621

Nowe ogłoszenia