Zobacz zdjęcia (3)
Crystal Events Organizacja Ślubu - wesele, Warszawa - zdjęcie 1
Crystal Events Organizacja Ślubu - wesele, Warszawa - zdjęcie 2 Crystal Events Organizacja Ślubu - wesele, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Crystal Events Organizacja Ślubu - wesele id:44899

Warszawa, mazowieckie

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Nasza firma jest młoda ale za to pełna pomysłów i nie cofa się przed żadnym trudnym wyzwaniem.Ślub jest najważniejszym dniem Młodej Pary i on nie ma być wyjątkowy. Ma być zapamiętany na lata, ma być atrakcyjny, piękny, jedyny w swoim rodzaju, dlatego organizujemy wesela, żeby nadać mu życie, nie tylko spotkanie rodzinne aby uczcić ten dzień, lecz żeby ten dzień był tym, który nada nie tylko Wam najlepszy początek życia ale dla wszystkich gości, którzy będą zachwyceni i nie przestaną o tym mówić. Najważniejszymi osobami na ślubie jest oczywiście Para Młoda i całą naszą uwagę skupiamy na nich, aby wszystko dookoła było zgodne z nimi i trwało przez całe wesele. W naszej ofercie znajda Państwo dosłownie wszystko, od fotografa aż do baniek mydlanych.
a o to nasza oferta

- fotograf
- kamerzysta
- dj
- alkohol
- oprawa świetlna
- samochody - FORD MUSTANG-CHEVROLET CAMARO-
DODGE CHALLENGER i inne
- catering
- wystrój sali weselnej
- fotobudka
- ochrona
- banki mydlane

i wiele wiele innych które możemy zrealizować

Ponadto także realizujemy osobne zlecenia, nie musisz kompleksowo. Chcesz fotografa? jest fotograf :) chcesz catering? jest catering :) chcesz samochód marzeń? jest samochód, alkohol i inne.

liczba odwiedzin: 636

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie