Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Paweł Kamiński Kamerzysta id:16606

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 06-10-2015
Liczba odwiedzin: 576

Oferta

Większość z Was oczekuje filmu krótkiego, dynamicznego, wywołującego emocje na którym nikt nie będzie się nudził. I my taki styl lubimy :)


Film ślubny, zazwyczaj jest kojarzony z wideofilmowaniem, gdzie kamerzysta oddaje trzy godzinny materiał którego nie chce się nikomu oglądać. Nam też :) Dlatego naszym głównym celem jest aby film był zwięzły, dynamiczny, cały czas coś się w nim działo a zarazem pokazywał emocje i wzruszenie jakie w tym dniu Wam i Waszym najbliższym towarzyszy. No i co najważniejsze żeby się chciało go oglądać raz jeszcze i jeszcze raz :)

Dlatego słowo wideofilmowanie zastąpiliśmy filmowaniem ponieważ my oddajemy Wam film bez komputerowych efektów, tandety i kiczu. Film do którego będzie chciało się wracać po latach.

Wideofilmowanie DSLR

Filmujemy w technologi DSLR, używając do tego profesjonalnych pełno klatkowych lustrzanek cyfrowych marki Canon. Do tego wykorzystujemy stabilizatory do płynnych ujęć tak jak to można zobaczyć w telewizji, rejestratorów dźwięku, dzięki czemu np. na przysiędze w kościele mamy wrażenie jak by ksiądz mówił bezpośrednio do nas, oraz jasnych obiektywów dzięki czemu nie musimy Wam wcale świecić lampką po oczach a jak już jest mocno ciemno to tylko delikatnie, nie tak mocno jak to się ma w przypadku tradycyjnego wideofilmowania.

To wszystko gwarantuje nam:
●stabilne płynne ujęcia, jest to miłe dla oka i nie rozprasza to nas podczas oglądania filmu
●dynamiczny montaż – filmujemy w dwie osoby dzięki czemu mamy zróżnicowane kadry
●czysty dźwięk – podczas przysięgi, kazania i nie tylko.
●różne perspektywy -dzięki wymiennej optyce i jasnych szkłach możemy różnicować kadry
●naturalne kolory i pełne Full HD – jakość obrazu DSLR bije na głowę kamery stosowane do wideofilmowania na weselach.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Głównym celem fotografa ślubnego jest pokazanie ludzi i ich emocji. Każde zdjęcie ma za zadanie opowiadać historię tego wspaniałego dnia. Jednak fotografia ślubna to nie tylko ludzie to także detale czy to sukni czy dekoracji.

Kiedy po latach zostają tylko wspomnienia zarówno zdjęcia jak i film mogą okazać się jedyną żywą pamiątką tamtych pięknych chwil. Dlatego zachowajmy wspomnienia, a my zrobimy wszystko aby po tych paru latach Wasze wspomnienia były wiecznie żywe dzięki wyjątkowej pamiątce, którą jest profesjonalnie wykonana fotografia ślubna.WIDEOFILMOWANIE I FOTOGRAFIA ŚLUBNA LUBLIN I OKOLICE

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Paweł Kamiński Kamerzysta
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:22-300

Godziny pracy

Pn:07:00 - 19:00
Wt:07:00 - 19:00
Śr:07:00 - 19:00
Cz:07:00 - 19:00
Pt:07:00 - 19:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia