Zdjęcia | Oferta

Piękny motocykl do ślubu! id:14357

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 10-03-2015
Liczba odwiedzin: 800

Oferta

Oferuję wynajęcie klasycznego motocykla z wózkiem bocznym - K-750.

Zabytkowy motocykl z wygodnym fotelem w wózku bocznym to oryginalna propozycja na przejażdżkę dla pary młodej. Marzenia o wykorzystaniu motocykla do ślubu często nie są realizowane ze względu na bezpieczeństwo i komfort pary młodej na pojazdach jednośladowych. Inaczej jest w przypadku motocykla z wózkiem bocznym, ten posiada 3 koła, dużą stabilność i co najważniejsze – wygodny fotel w gondoli, gdzie zasiąść może panna młoda bez obawy o suknię i własne bezpieczeństwo.

Oczywiście największą zaletą naszego motocykla jest prezencja – klasyczna linia charakterystyczna dla motocykli sprzed ponad pół wieku ozdobiona błyszczącym czarnym lakierem oraz chromowanymi elementami. Motocykl pięknie wygląda, jeździ i brzmi – skutecznie przykuwa uwagę, działając na zmysły.

Propozycja idealna dla osób poszukujących motocyklowych wrażeń, które pragną wywołać uśmiech na twarzach bliskich, a wszystko to w wygodniejszym niż standardowy motocykl wydaniu.

Motocykl mogą prowadzić państwo młodzi samodzielnie (jeśli posiadają uprawnienia) lub skorzystać z opcji przejazdu z kierowcą.

Chyba nie ma wątpliwości, że lepiej zapamiętany zostanie motocykl niż limuzyna ;)

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie.

Do miłego!

Dane kontaktowe

Piękny motocykl do ślubu!
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-525

Nowe ogłoszenia